Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eleana

Prawda o hipnozie

Polecane posty

Czy ktoś może mi opowiedzieć jak to jest być zahipnotyzowanym? Jak chyba większość społeczeństwa, wyobrażałam sobie wchodzenie w jakiś trans po którym nic się nie pamięta. Tak było do puki nie przeczytałam pewnego ciekawego artykułu na http://www.ithink.pl/artykuly/styl-zycia/inne/hipnoza-zwykla-i-niezwykla-zarazem/ . W nim autor wyjaśnia zamieszanie związane z hipnozą. Ponieważ sama nie mam osobistego doświadczenia trudno mi jest ocenić prawdziwość jego teorii. Ponowię więc moje pytanie, czy ktoś, kto miał kontakt z hipnozą opisać swoje doświadczenia albo ewentualnie potwierdzić bądź zaprzeczyć informacjom podanych przez autora artykułu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkas123345
Zabieram sie za czytanie artykułu :) ja chodziłam do psychologa i babka proponowała mi hipnozę, byłam osobą zamkniętą w sobie i nie chciałam rozmawiać o problemach, babka chciała użyć hipnozy by w ten sposób wyciągnąć ode mnie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkas123345
Nie zdecydowałam się. Byłam wtedy nastolatką i bałam się że coś w trakcie hipnozy powiem nie tak, tak naprawdę nie chciałam zdradzać całej siebie przed psychologiem, zwłaszcza że kobieta zapewniała mnie że to co opowiadam jej o sobie o problemach co przychodziło mi z trudem zostanie między nami. Wiecie taka tajemnica lekarska, jak się okazało kobieta o wszystkim donosiła moim rodzicom, stwierdziłam że nie chcę hipnozy, nie wiadomo co by się działo podczas hipnozy czy może wprowadziłaby kogoś do środka i słuchali tego co mówię. Hipnoza według tej babki miała polegać na tym że zadaje mi pytania a ja nieświadomie mam odpowiedzieć na wszystko. W każdej sferze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×