Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona6891

wódka palace na wesele, czy ktoś miał????

Polecane posty

Gość ona6891

Zastanawiamy się nad wódką na wesele..i myślimy o "palace" ładna butelka i dosyć dobr ajest?? czy ktoś już praktykował tą wódkę??Czekam na opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...xxx...xxx...
ja mialam w sierpniu Pałacowa-Palace w tej starej butelce ale rowniez ladnej , z ta zaketka "grzybek" srebrna ładnie sie prezentowała, obkleilismy ja naklejkami, goscia smakowala, ale musi byc schlodzona zeby lepiej "wchodzila", zamawialismy 315 butelek, zostalo nam 20:) wszyscy przezyli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 6891
no właśnie podbno kaca się po niej nie ma ,a le nie wiem ile w tym prawdy:) 315 butelek na ile osób?? Bo my mamy wesele na 200 i planujemy kupić 200 butelek, myślę że to i tak dużo bo nie każdy wipija 0,5 litra na głowę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój brat miał palace
wszystkim smakowała, nikt nie zachorował:) Na 140 osób było kupionych 140 butelek 0,5l, zostało 60 butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam i ją sobie chwale.. Ładna butelka, w smaku dla mniej jak każda wódka ale "smakosze" mówili że naprawde dobra... Najlepiej "wchodzi" dobrze schłodzona... Ja miałam wesele z poprawinami i goście na poprawinach jakoś na kaca nie narzekali:) butelek miałam 180 na 90 gosci weselnych i 50 na poprawinach i zostało nam 80 butelek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ją będę miała, wcześniej sprawdzona i zaakceptowana nawet przez babcie jako "lekka":-) moim zdaniem jakości spokojnie dorównuje Tadkowi, ale jest kilka zł tańsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona6891
Aha, czyli jak narazie same pozytywne opinie.i dobrze:)...No my mamy w lipcu ale teraz zamierzamy kupić troszkę wódeczki i raczej pozostanie palacowa...w selgrosie kosztuje 18.60zł...więc troszkę staniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy Palace na ślub wczoraj była testowana na andrzeja i nikt kaca nie ma, więc powinna się sprawdzić na ślubie:) Kupiliśmy ponad 0,7 ale będą bramy, poprawiny itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam na swoim i naprawde polecam. Mało znam sie na tego typu trunkach, ale nikt z gości nie mial żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie była wódka Weselna Polanin - tez szczerze polecam, bardzo dobra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_zuu
Nie spotkałam się, zazwyczaj standardowo albo wyborowa albo żubrówka u nas dlatego musi być coś nietypowego - Weselna Biała Róża z Polanina. Ma fajna butelkę, a nie to co te zwykłe wódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×