Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Annita1994

Czy da sie jakos rozszerzyc samemu odbyt aby anal nie bolal?

Polecane posty

Gość Annita1994

Bo mnie boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weriiiooooooooo
a mnie nie boli, musisz sie rozluznic i ie napinac miesni, wtedy nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaket1
duzo trzeba nawilzacza,no i trzeba tego chciec,a jest przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak rozszerz sobie
a potem będziesz kasztany gubić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sky_ler
to dobry wiek na anala nie zajdzie w ciążę technicznie pozostanie dziewicą dupka się szybko zagoi koledzy ją bardzo polubią i stanie się popularna w swoim środowisku powodzenia i miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozumiem co was tak w analu kreci... Wpychanie chuja do dupy... Co w tym jest takiego podniecajacego? Poza tym "dupa sluzy do srania, a nie do jebania" :/ Ja rozumiem, ze ludzie w zwiazkach szukaja urozmaicen... Ale bez przesady... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy sposób to trening
czeste wypróznianie i nawilzenie plus coraz to grubszy sprzęt,spróbuj z ogórkiem różnej wielkości z po miesiącu zobaczysz efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1997
ja probowalem rekom wchodzi cala ale dupa niezle boli i nwm co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość
Tam są dwa zwieracze. Nad zewnętrznym masz kontrolę i możesz go świadomie rozluźnić. Niestety wewnętrznego nie da się kontrolować - gdy jest zaciśnięty to boli. Trzeba zachowywać się delikatnie to sam się po chwil rozluźni. Uświadomiłem chłopaka bo na pewno o tym nie wie i pcha na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUBA WWA
Z mojego doświadczenia ;) Za pierwszym razem oczywiste było że "stres" bo "PIERWSZY NASZ RAZ ITD" Żona czuła dyskafort i przerwalismy w połowie PUPCI bo nie przygotowaliśmy się ;) Drugi raz był :) lepszy. Kupiliśmy żel ale oczywiście gra wstępna , rozpalenie Myszki :p Trzeba zapomnieć o analku na początku i rozkoszować się chwilą Jak poczułem soczki , wiadomo :) Powoli zacząłem jeŹdzić paluszkiem przy pupci :) Jeden paluszek w c**eczke drugi w soczku lub żelu lekko w środku i wtedy Żona rozpalona sama nastawila się ;) Drugi paluszek w żelu także wchodzi powoli. Nie zapominając o c**eczke bo to ona ją rozpala ;) Troszke spięcia było prZy dwóch palcach ale Zaraz po palcach gotowy był PAN ;) Mokry i delikatny :* Kontrolne dwa powolne wejścia - "było i nadal jest ciasno " Jeśli partnerka jest rozpalona to po chwili powinna się wić z rozkoszy ;) To było oczywiście moje odczucie ale przy kolejnym ANALKU nie była tak spięta ;) CUDO MOŻE PRZY SEKSIE NIECH PARTNER WKŁADA TOBIE W PUPCIE PALUSZKA , ŻONA MÓWI ze to rozkosz nie z tej ziemi PEŁNE DWIE DZIURKI POZDRAWIAM KUBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analny

mnie za pierwszym razem też bolało ale teraz uwielbiam takie nabrzmiałe kut... w moim tyłeczku ale zanim wejdą to je biorę do buzi i bawię się nimi aż będą na maksa twarde wtedy mi wkłada jest cudownie a zawsze na koniec połykam wszystko po prostu bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analny

dodam że jestem facetem i uwielbiam być brany anal jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groźny pederasta

Pewnie że się da.

Trzeba tylko chcieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analny

pewnie że tak ja daje każdemu kto chce oczywiście w gumce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eustachy

Odpowiedz dla potomnych: nie uprawiaj seksu analnego.

Ps. Jesli cie bolalo/boli - to wnosze ze to nie ty, dla wlasnej przyjemnosci, namawialas na to partnera.
Jest to swietny argument na: "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek
Dnia 16.10.2009 o 23:21, Gość Annita1994 napisał:

Bo mnie boli :-(

Jak będziesz miała od takiego seksu żylaki odbytu wtedy dopiero zobaczysz co to ból 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna rada

Na początek spróbuj włożyć jeden palec, użyj lubrykantu na bazie wody
Gdy wejdzie jeden palec postaraj się pociągnąć mięśnie zwieracza lekko na zewnątrz i wykonać kilka ruchów okrężnych
Odbyt posiada dwa zwieracze, zewnętrzny i wewnętrzny
Gdy dotykamy zewnętrznego "zamyka się" a gdy dotykamy wewnętrznego to się "otwiera" Jak podczas wypróżniania się.
Jak już odkryjesz jak to działa, postaraj się co jakiś czas wkładać coś większego ale zawsze z miękkiego delikatnego materiału np żelowe dildo. Zawsze w prezerwatywie i z użyciem lubrykantu na bazie wody. Za kilkanaście złotych kupisz takie dildo lub korek analny na allegro. Zobaczysz, że z czasem włożysz dwa palce i więcej. Nigdy nie wkładaj "na siłę". Jeśli czujesz opór to postaraj sie wykonać kilka ruchów: włóż/wyjmij, to bardzo rozluźnia odbyt.
pozdrawiam wszystkich i życzę miłej zabawy
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 6.04.2019 o 22:49, Gość Maniek napisał:

Jak będziesz miała od takiego seksu żylaki odbytu wtedy dopiero zobaczysz co to ból 

Nie przesadzaj  nawet nie wiesz ile kobiet miało analne stosunki

Ja tam zaraz poznaje wystarczy ze widzę od tylu czy jest otwarta czy nie te mięśnie podczas podniecenia zawsze się otwierają

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak analny

A jak rozszerzyć odbyt palcami żeby nie bolało?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula

Analny jest fajny . Trzeba dużo zelu nawilzajacego i powoli wchodzic na poczatek. Nic nie boli i jest mega przyjemnie. Przed robie zawsze lewatywe dla maksymalnego rozluznienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Agula napisał:

Analny jest fajny . Trzeba dużo zelu nawilzajacego i powoli wchodzic na poczatek. Nic nie boli i jest mega przyjemnie. Przed robie zawsze lewatywe dla maksymalnego rozluznienia.

czyli dupkę masz już rozluźnioną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula

Raz w tyg anal musi byc :)a mozesz kupic korek analny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość Agula napisał:

Raz w tyg anal musi byc :)a mozesz kupic korek analny

a ty jesteś laska czy facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula

No kobieta.co ty. Lubie seks analny z delikatnym parnterem ktory piesci ci myszke jest naprawdę przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2019 o 14:08, Gość analny napisał:

pewnie że tak ja daje każdemu kto chce oczywiście w gumce 

Podaj snapa, umowimy sie i cie zerzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak da się niema problemu potrzeba tylko trochę czasu i pieniędzy zwieracz to mięsień można go ćwiczyć jak każdy inny tylko metoda jest trochę inna i przy okazji treningu nauczysz się przy wkładaniu nie zaciskać i zamykać światła otworu  a otwierania zwieracza jest rzeczą niezbędna przy tego typu penetracji

robisz to korkami analnymi najlepiej szklanymi [łatwe w utrzymaniu higieny] nasmarowanymi jakimś żelem albo wazeliną

po prostu stosujesz coraz większą średnice zwiększając ją np.o 3-5 mm co 2 tygodnie i dochodzisz do rozmiaru jaki interesuje ciebie i już

natomiast jeżeli przestaniesz to zwieracz wróci po pewnym czasie do rozmiarów pierwotnych i zabawę trzeba zaczynać od początku

zestaw rozmiarów [szklanych] masz olbrzymi od 25 mm do 85 mm [w Polsce raczej do 55 mm] polecam  AliExpres tam mają wszystko

 zaczynać można od  35-40 mm następnie 45 50 55 mm i to powinno wystarczyć wszystkie korki po zakupie mierzymy suwmiarką bo producenci piszą bzdury zasłaniając się tolerancją w wymiarach

z ważnych spraw  jest jeszcze materiał z jakiego jest wykonany

niklowane nie bo potrafią uczulać

do plastikowych [które potrafią strasznie śmierdzieć i też uczulać] używamy tylko żeli najlepiej wodnych

dlatego najlepsze są szklane nie uczulają środek poślizgowy nie ma znaczenia myją się prosto i dokładnie  można nagrzewać i chłodzić do woli

ważna jest też średnica podstawki jak za mała to będzie wpadał do środka i długość nóżki ale to już sprawa indywidualna tak jak i kształt główki

Edytowano przez miś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2020 o 17:16, miś napisał:

tak da się niema problemu potrzeba tylko trochę czasu i pieniędzy zwieracz to mięsień można go ćwiczyć jak każdy inny tylko metoda jest trochę inna i przy okazji treningu nauczysz się przy wkładaniu nie zaciskać i zamykać światła otworu  a otwierania zwieracza jest rzeczą niezbędna przy tego typu penetracji

tak - to prawda. Problem nie w tym aby rozszerzyć anusa ale aby nauczyć się reagowania rozluźnianiem mięśni odbytu w czasie penetracji. Normalną, odruchową reakcją na drażnienie czy wkładanie czegoś do odbytu jest zaciskanie mięśni tak aby do odbytu nic nie mogło się dostać. Odbyt rozszerza się maksymalnie i rozchyla w normalnych warunkach tylko podczas robienia kupki. Nie wiem czy korki analne są do tego potrzebne ale istotne jest zmienienie tego odruchu i w określonych sytuacjach nauczenie się aby w trakcie penetracji odbyt się (najlepiej odruchowo) otwierał, rozluźniał i wpuszczał członka lub dildo albo palec. Można i należy zacząć od uczenia się rozluźniania na dotyk odbytu palcem i można to ćwiczyć samemu. Jeśli to się uda wskazane jest dopiero próba penetracji dildo lub członkiem po odpowiedniej lubrykacji i najpierw delikatnie tylko trochę a z czasem można próbować coś większego. Wymaga to także dość dużo czasu aby zmienić przyzwyczajenie zaciskania odbytu na rozluźnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×