Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hostess

LUDZIE w MASECZKACH na Ulicy Warszawy?? co się dzieje???

Polecane posty

dwa dni temu widziałam ludzi na ulicy warszawy w maseczkach szpitalnych grupa była niewielka ale nie wiem o co chodzi nie mam ochoty sie NICZYM ZARAZIĆ! ktoś też ich widzial??? a może słyszał coś na ich temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo w Gdańsku
w Gdańsku też chodzą, pokazują jak się bronić przed zarażeniem świnską chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to a kiedy ich widziałeś w Gdańsku?? ale mówią coś jak się bronić?? u mnie tylko stali w maseczkach na przystanku ... jakoś nikt nie miał ochoty do nich podejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo w gdańsku
chyba 3 dni temu ich widziałem nawet parę razy, nie wiem czy to była ta sama grupa czy może jest ich więcej, w krakowie też są, nawet ktoś na forum to pisał, ale nie wiem czy oni rozdawają jakieś ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
a najlepsze jest to, że w necie nic nie piszą, pewnie nie chcą paniki siać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ominęłam temat ciekawe o co chodzi mam nadzieję że to nie żadna GRYPA ani WIRUS to byłby koszmar przy tej pogodzie... rozdawali ulotki ciekawa jestem o czym były.. ludzie w maseczkach kojarzą mi się tylko ze świńską grypą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co to wszystko
nikt przeciez nie choruje w Polsce na swinska grype!!! w jakim celu ten kabaret, jedyne co przychodzi mi do glowy to zeby zastraszyc ludzi i znalezc w ten sposob chetnych do szczepien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo w gdańsku
no ale trąbią, żeby się nie szczepić, bo się sami wytępimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skąd wiadomo czy to chodzi o grypę świńską/ptasią etc. może to jakis inny WIRUS???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co to wszystko
taaa "trabia" ale napewno nie w tv, mozna jedynie znalezc cos w necie o szkodliwosci szepien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L44
pwnie jakieś małolaty sobie jaj robią coś jak Zombie Walk albo zwolennicy spisków rozdawali ulotki.....albo to zmysliłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo w gdańsku
oglądaj telewizje a daleko zajdziesz, telewizja jest dla mnie zerem w dowiadywaniu się o otaczajacym nas świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w TV w ogóle mało co się dowiesz a o tych ludziach coś mówili?? ja zaraz zacznę szukać coś na ten temat w necie bo nie rozumiem jak takie coś mogło zostac niezauważone...??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalitha
bezczelne zastraszanie ludzi żeby dali zarobić i zaszczepili się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poganiacz klawiszy
ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszukałam troszkę na ten temat i znalazłam informację że ludzie mieli wypisane na koszulkach "i ty możesz być nosicielem wirusa HSV" chodzi o opryszczkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgsjscc
no to nieźle reklamują głupią opryszczkę jak tu świńska nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego głupio?? ja uważam że warto rozmawiać o opryszczce bo ona też może przynieść wiele szkód dla organizmu... takie podejscie to lekka nieświadomość na czym polega niebezpieczeństwo HSV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co te maseczki
o rany ale po co te maseczki ?? czy ta opryszczka jest aż taka zaraźliwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opryszczka nie jest aż taka zaraźliwa ale myślę że te maski miały wzbudzić zainteresowanie.... ja tam się wystraszyłam jak ich zobaczyłam bo nie wyglądało to fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez widzialem tych
zamaskowanych w gdansku wtf?? ja tam szczepic na zane swinskie pgrypsko sie nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzona panika
pracuję w poradni chorób zakaźnych, do tej pory widziałam jednego chłopaka w masce, który przyszedł na konsultację, a był w trakcie chemioterapii. Pozostali zachowują się normalnie, chociaż czasem chyba nawet zbyt lekkomyślnie..Np matki przychodzące z niemowlakami, bo nie mają ich z kim zostawić to dla mnie przegięcie. Wprawdzie nie zaraziłam się dotąd świńską grypą, ale nawet moim dzieciom nie pozwalam przychodzić do mnie do pracy. Nie popadajmy w skrajności. Podstawowa zasada MYCIE RĄK. I da się żyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak jakaś ochrona jest potrzebna...czy w takim razie tego typu sposoby ochrony budzą tylko lęk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×