Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochana mężatka

poocy zakochałam się

Polecane posty

Gość zakochana mężatka

jestem mężatką mam 33 lata.8 lat po ślubie. Zakochałam się w koledze z pracy. co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONECZKA35
zabaw sie...tylko ostrożnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
Tylko najpierw musisz sie zabawic ze mna,abym mezowi nic niepowiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulega
No to nie ciekawa sytuacja.. A jesteś pewna że to miłość? I może opowiesz jak do tego doszło że tak nagle po takim całkiem ładnym stażu małżeństwa zakochałaś się w innym.. Nie kochasz męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam swieta nie jestem ale dla mnie zdrada to najgorsze co moze byc. Postaw sie w sytuacji swojego meza, wyobraz sobie ze codziennie w pracy bzyka sie z kolezanka, z toba juz sie nie kocha bo "zmeczony" po pracy do domu przychodzi, no moze w niedziele po kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONECZKA35
Kurcze, dla mnie jeśli wogóle ktoś dopuszcza taką mysl o zakochaniu , i nie wazne czy męzczyzna czy kobieta to juz jest dowód na to że cos nie tak dzieje sie w stałym zwiazku.. Czasem warto zaryzykowac i spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona35 Jestes zwykla szmata,sciera do podlogi.skad takie jak ty sie biora?zdrada to najwieksze kurestwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamasutra***
współczuję. radzę się odkochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego?ja w swoim zwiazku jestem szczesliwy.bylem natomiast kiedys z dziewczxna,ktora mnie zdradzala.wiem jak to boli i uwazam ,ze nie ma wiekszego skurwysynstwa jakiego mozna sie dopuscic wzgldem parnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosjanie mają mądre powiedzenie, (kobiety sobie przetransformują): Wszystkich książek nie przeczytasz. Wszystkich kobiet nie przeruchasz. Ale, staraj się. Całe życie się staraj! Tyle Twojego, co sobie użyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczera dziewczyna (szczeradziewczyna@op.pl) w brazylii mówia podobnie jezeli nie mozesz miec wszystkich kobiet na swiecie to powinnienes chcoiaz spróbowac ******************************************************** Mimo, że tego nie znałem, to próbowałem, próbuję i będę próbował. Mój licznik bije i ma całkiem pokaźny wynik. Wkrótce przyjdzie kolejna i na liczydle wskoczy kolejna cyfra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×