Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taz78

by dziecko spało w nocy

Polecane posty

moja 3-y miesięczna córcia nie daje nam spać w nocy, co robić? macie jakieś sprawdzone pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest malutka
wiec nie licz ze bedzie juz spała w nocy...mozesz pomału ja oduczac...dawaj mleko modyfikowane na noc ...staraj sie jeden posilek jej wyeliminowac...i tak pomału...do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być tez maleństwu za gorąco, za duszno i tez z tego powodu nie chcieć spać. Ja pamiętam ze mój synek zaczął ładnie przesypiać noce jak mu w pokoju zamontowaliśmy stłumiona lampkę nocną, żeby się nie bał ciemności i nawilżacz powietrza http://alergia.med.pl/product_info.php?cPath=53_55&products_id=658 - raz że powietrze stało się mniej suche i łatwiej się oddychało a dwa że urządzenie trochę buczało wydając z siebie jednostajny dźwięk który na malucha działał uspokajająco. jeśli maluch jest najedzony, wykąpany, ma sucho i generalnie wszystko jest super to warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba spróbuję z tym nawilzaczem, ktoś poradził mi, by przy łóżeczku postawić tykjący budzik, podziałało, ale tylko przez pierwsze dwa dni. najgorsze jest to, ze mała budzi się, zje i zamiast zasnąć to zaczyna swoje harce i do zabawy i na ręce, a wciągu dnia dużo nie śpi i staram się by po 17.00 nie drzemała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×