Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zupy

czy podczas diety mozna jesc zupy?jakich unikac?

Polecane posty

Gość gość
Dla jasności piramida opisana od góry czyli produkty z dolnych części jemy najczęściej są najzdrowsze a z górnej rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj ugotowal przepyszna zupe-krem z cukinii. :) 1-2 cukinie 1marchew pol cebuli 1 duzy ziemniak 3 lyzki oliwy z oliwek lub lyzka masla Wszystko pokroic wrzucic do garnka zalac do 3/4 woda i gotowac. Potem wode odlac ( wywar zachowac) warzywa zmiksowac i dolewac wywar uzyskujac pozadana konsystencje. 1 wARZYW MOZNA UZYC JAKICH SIE CHCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej piramidzie nie ma nic nowego czy odkrywczego, najbardziej zbliżona dieta do tych zasad to south beach, ja na niej schudłam po ciąży 15kg bez jojo i zachowałam nawyki a wcale nie głodowałam czy się bardzo ograniczałam. Po co komu te głupie diety i głodówki jak można jeść normalnie zdrowo i też chudnąć. Ćwiczę i trzymam wagę od prawie 2 lat, pewnie robiąc jakąś dukana czy kopenhaską nie osiągnęłabym tego co mam, nie chodzi tylko o wagę ale lepsze nawyki i utrzymanie sylwetki mimo ''grzeszków''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie zaczynam od jutra sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartiuszkaa
a czy takie zupy chude mozna na kolacje zjesc sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam zupy ale wtedy jak idzie jesien, zima. czym doprawiacie zupy? na zcym je gotowac najlepeij ,. bo te buliony raczej niezdrowe sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sol niezdrowa, kostki tez, na kosciach tez niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle że piramida zywieniowa odeszla juz do lamusa.... teraz coraz częsciej propaguje sie niejedzenie glutenu, ktory stanowił jej podstawe, bo wychodzi ze on wiele osób uczula i powoduje liczne choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że można. Polecam kremy na dużej ilości podsmażonej cebuli i czosnku. Bulion na włoszczyżnie z listkiem, zielem itp. Ja solę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sole sola himalajska, ktora zawiera 84 mikroelementy i jest zdrowa. uzywam rozowej , czarnej i bialej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Hej, Mam na imię Wiktoria i około dwóch miesięcy temu trafiłam na tą stronę : http://www.jakzarabiambezetatu.pl/ I teraz całkiem serio - opuściłam ją praktycznie po przeczytaniu. Aleeee że byłam tuż po porodzie i jedyne co robiłam to zmieniałam pieluchy, karmiłam i usypiałam Julke to wróciłam i stwierdziłam że spróbuje (tym bardziej że nie chciałam wracać do pracy jezyk.gif lenistwo). Nie chce nikomu nic udowadniać, ani przekonywać. Chce tylko podziękować w ten sposób Marcinowi (autorowi bloga) za przedstawienie sposobu na wygranie usmiech.gif . W porównaniu do innych sposobów (stawiaj na jeden kolor - żenada), jego sposób to faktycznie sposób i działa. Nie osiągam takich przychodów jak on, ale zarabiam tyle by móc siedzieć w domu i nie wracać do pracy, a to mi chodziło. Jeśli ktoś ma pytania ile wyciągam zapraszam do pisania. wikibarcelonaxxx9 7@gmail.com Odpowiem i pomogę jak tylko będę mogła. Nic z tego nie mam, mam nadzieję że komuś po prostu tym pomogę usmiech.gif Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupa krem z dyni piżmowej. Upiecz przekrojona wzdłuż dynie w piekarniku . Zmiksuj rozcieńcz woda, Podpraz pestki dyni na oliwie Dodaj do zupy Przypraw przyprawa korzenna , zagotuj Dodaj jogurtu Pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne amber gold! ciekawe kto nabierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kolejny/ gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na skrzydełkach można ugotować chude zupy ja takie gotuje, plus włoszczyzna i przyprawy wole dodać trochę soli niż pełną chemii kostkę rosołową lub vegetę, ryż brązowy lub makaron razowy, naprawdę nie których nie trzeba zagęszczać bo tylko zetrzeć na tarce włoszczyznę, poza tym jak dodasz 2 ziemniaki do zupy zagęścisz łyżką śmietany to nic się nie stanie lepiej dodać ciut więcej i zjeść treściwszą zupę niż dopchać się potem kanapką lub ciastkiem, poza tym przy odchudzaniu tłuszcz też jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepij sól niskosodowa? Zawsze to mniejsze zło\m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co zupy robić na wywrach, ok bulion , rosół, ale zwykła zupa powinna być pełna witamin , dużo warzyw a mięso jeść pod inna postacią np pieczone. Ja osobiście nie lubię zup na wywarze , jeśli chce z mięsem to je gotuje osobno i dodaje do zupy samo mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie wszelkie warzywne. I najczesciej własnie takie gotuję. Teraz też odkryłam fajny bulion w butelce Krakusa. I teraz nie stosuje już kostek tylko właśnie wybieram ten warzywny. Kazda zupa wychodzi świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA lubię warzywne, ale żeby miały jeszcze wyrazisty smak polecam kupic i dodawać do zupy bulion Krakusa. Naprawdę sami zobaczycie jak dobrze smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupy sa najlepsze.I też przyznam ze staram sie nie uzywac kostek rosołowych tylko jesli juz to bulion w płynie. Od razu zupa nabiera innego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze powinnas spróbowac koncentrat grzybowy Krakusa. Wydaje mi się ze smak jest tak doskonały ze nie bedziecie chciały używac juz nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie sobie spokojnie z zupą grzybową. Ale zaprawcie ja chudym jogurtem. Ja polecam do tego jeszcze dodatkowo koncentrat grzybowy Krakusa. To jest duet idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×