Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monicca007

Zapłace kobiecie która złoży niemoralną propozycję mojemu chłopakowi. Poznań

Polecane posty

Gość monicca007

Witam! Jestem z nim od 4 lat, widzę że szykuje się coraz bardziej do zadania mi tego najważniejszego pytania o to czy zostanę jego żoną, dlatego szukam atrakcyjnej ochotniczki, która złozy mu propozycję pójścia do łóżka. Nie chcę brać ślubu z kimś, kto może mnie później oszukac, z kimś tak łatwo podatnym, wiec chce go sprawdzic. Dziewczyna najlepiej, żeby była atrakcyjną,zmysłową blondynką (on uwielbia blondynki), nie musi iść z nim do łóżka. Scenariusz i wynagrodzenie do uzgodnienia. Więc, jeśli chcesz mi pomóc a przy tym zarobić, pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond_88_
ja bym chciała. jestem blondynką, szczupłą 168 cm wzrostu, 21 lat :) Poproszę o szczególy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamsson
czytam i uwierzyc nie moge, chcesz sprawdzic swojego chlopaka? to jest chamskie :/ brak zaufania w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bon Apetite
sprawdzenie to najbardziej swinska rzecz jaka mozesz mu zrobic. jesli sie o tym dowie to gwarantuje ze z waszego zwiazku nici i bedziesz tego zalowac. jesli nei jestes pewna powiedz mu ze chcesz jeszcze poczekac ze slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to dobry pomysł z tym sprawdzeniem, a jak się okarze ze nie pójdzie z inną do łóżka i potem się wyda że to była podpucha i co wtedy, czy będzie miał do Ciebie zaufanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Podchodzisz, skladasz propozycję, nic nie musisz zrobic, jesli zgodzi sie na seks mozesz zrezygnowac podstepnie sie wywinac albo...isc z nim do lozka, to juz bedzie Twoja decyzja, bedziesz miala przy sobie takie rzeczy jak dyktafon. Podchodzisz i mowisz. Musisz sie ubrac elegancko, mini + wysokie szpilki, nic wiecej. Nastepnego dnia spotykamy sie i zdajesz mi relacje pokazując dowody. Najlepiej jakbys miala dlugie wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotta
Ja chetnie wzielabym w tym udzial,niestety nie stac cie poprostu na moje uslugi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VengeanceIsSweet
a sakd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efewfrq2e4
monicca007 szkoda mi Ciebie,głupia jestes i twoj facet powinien od Ciebie czmychac,bo na kazdym kroku bedziesz go o cos posadzała,bedziesz go popychała do czegos złego.Idz sie lecz kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Mefisto. Na to czy bedzie mial do mnie zaufanie nie bede juz patrzec, bo przeciez pojdzie z nia do lozka czyli to co mi zrobi to bedzie pikus przy moim pomysle. Nie bedzie to mnie juz obchodzilo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
efewfrq2e4 To bedzie jedyna rzecz, nie mam pojecia czy jesli by sie skusil to moglabym brac slub z takim czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
VengeanceIsSweet oferta obowiazuje na terenie Poznania lub Szczecina ewentualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efewfrq2e4
monicca007--ale Ty naprawdę głupia:-) przeceiz teraz moze nie skjusic sie na takie cos,a po slubie moze skakac na lewo,ze hej. Durna Ty durna :-)Facet powinien sie dowieidziec o tym co knujesz i puscic Cie w maliny i ryczałabys i błagała aby z Toba był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/vavex2009
Niech ktoś ostrzeże tego biednego chłopaka żeby poszukał sobie innej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tego jednak sobie nie przemyślałaś do końca. Ona podejść do niego (gdzie?) zakładam, że w jakimś lokalu i tak po prostu wystrzelić z tekstem "Masz ochotę się teraz ze mną przespać?". Zaden normalny facet nie wziąłby tego na poważnie, mało tego nawet jeśli by wziął to by się nie zgodził. Jesli już chcesz go sprawdzać to zrób to bardziej wyrafinowanie, bo tak to z góry masz zapewnioną odpowiedź- nie prześpi się z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bon Apetite
prawdziwy zwiazek powinien opierac sie na wzajemnym zaufaniu szkoda mi twojego faceta i zycze mu zeby poznal sie na tobie zanim bedzie za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Po prostu nie moge zniesc tego, ze moze mowic ze tak bardzo mnie kocha a zrobic mnie w jajo. Uwazam, ze malzenstwo powinno trwac juz cale zycie a ja nie chce sie starzec z takim kims u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VengeanceIsSweet
to swietnie ja ejstem z poznania. napisz mi na mail koteczekkk18@o2.pl swoj nr gg spokojnie popiszemy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efewfrq2e4
EwelinaEwa--tylko jak facet nawet wyrafinowanej grze nie ulegnie to nie ma pewnosci,ze w przyszłosci,po slubie tego nei zrobi. Nie rozumiem po co takei podchody niektore chca robic.Przeceiz to glupota. Autorko,a moze Ciebie tak jakis facet zacznie podrywac,mamic,prezenty kupowac,słodkie słowka szeptac.Ciekawa ejstem czy nie uległabys.Uległąbys i to na pewno gdyby ten czarujacy facet okazał sie milon razy lepszyu od Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
EwelinaEwa Nie tak z gory, jakis drink, gadka, komplementy.. Czytalam wywiad z kobieta ktora jets wynajmowana do sprawdzania tak mezczyzn zawodowo i wiesz co? powiedziala ze 9/10 mezczyzn sie godzilo na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bon Apetite
na jakiej podstawie podejrzewasz ze moze byc niewierny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
efewfrq2e4 Jestem tak bardzo zakochana w swoim chlopaku, ze nie uleglam a mialam takie propozycje, ale bardzo boje sie, ze on cos moze mi takiego zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VengeanceIsSweet
jezeli statystyka jest 9/10 to ciezko bedzie ci znalezc tego jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już rozumiem, w takim razie to już lepiej wygląda. Interesowało mnie to tylko od tej technicznej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Bon Apetite Chce sie upewnic. Jesli zrobi to kilka lat po slubie to rutyna itd.. Chce zobaczyc czy wlasnie jest podatny na takie cos, znam wiele par w ktorych jedna strona "grala" wielka milosc. Jesli by odmowil to sie bardzo uciesze i jelsi wyskoczy jednorazowo po slubie to bedzie mial powody typu rutyna itd, a jesli sie zgodzi to znaczy ze jest podatny wiec po slubie bedzie jeszcze gorzej, to jest osoba z ktora chce miec dzieci, chce zeby mialy w porzadku ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefwfw
Co za bzdura! A jak potem wytłumaczyć narzeczonemu/mężowi że się go testowało, pogrywało z nim, lub trzymać taki cyrk w tajemnicy do końca życia/związku? Poza tym zdrada to często nie taki prosty układ w rodzaju obca osoba coś proponuje - druga się zgadza. Chodzi o okoliczności, sytuację we własnym związku itd itp. Zatem zrobisz z siebie podstępną paranoiczkę a żadnych miarodajnych danych nie otrzymasz. Ech, mam nadzieję że ten temat to tylko mierna prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bon Apetite
no ale dalej nie moge zrozumiec jak mozna sprawdzac kogos kogo sie tak abrdzo kocha. ja bym po prostu zaufal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efewfrq2e4
monicca007 jestes tak bardzo zakochana :-) i nie uległąbys innemu,a ja moge sie załozyc,ze jakbys spotkała takeigo czarusia ktory by Cie adorował ,obsypywał prezentami,zabierał na kosztowne wycieczki etc.to bys swojego faceta ktorego kochasz pusciła i tyle.A tak poza tym jak ty tak go kochasz,to dlaczego chcesz robic takie podchody.Jak kogos sie kocha to stara sie wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
wefwfw To nie jest prowokacja, mowisz ze to skomplikowane. Wiec zobacz: do mezczyzny podchodzi atrakcyjna kobieta, rozmawia im sie milo, prawi mu komplementy a pozniej proponuje niezobowiazujacy seks o ktorym sie nikt nie dowie.. Zyc nie umierac. A slowa tej kobiety ze zgadzlao sie 9/10 to cos musi oznaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×