Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monicca007

Zapłace kobiecie która złoży niemoralną propozycję mojemu chłopakowi. Poznań

Polecane posty

Gość super glue
Jak mu nie wierzysz, kiedy mówi "kocham", to za niego nie wychodź. Zaoszczędzisz kasę i nerwy, na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
efewfrq2e4 Widzisz juz raz zostalam zdradzona, poza tym juz mialam takich czarusiow, na takich mezczyzn nie reaguje, chce po prostu miec wiernego ojca moich dzieci i meza, dac mu od siebie od siebie wszystko i miec pewnosc ze to nie jest jednorazowo, dam mu szczesliwy wierny zwiazek i zeby on to docenil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efewfrq2e4
monicca007 wiesz ,ogolnie nie zycze ludzim źle,ale Tobie zycze abyś wyszła za niego z amaz i za pare lat on powinien doprawic Ci rogio,za sama mysl o takch podchodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
super glue, chce zobaczyc "za kogo" tak naprawde wychodze z nim wiaze sie cala moja przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efewfrq2e4
monicca007 głupia cipo,nigdy a to przenigdy nie bedziesz miała pewnosci,ze ktos cie nie zdradzi.MOzesz wyjsc zamaz za osobe ktora nawet nei pomysli ,ze moogłaby Cie zdradzic,ale po latach małzenstwa moze dojsc do zdrady.Idz sie lecz kobieto jak podchodzisz tak do takich spraw.A co do tego ,ze miałas takich czarusiow to jest mozliwe,ale watpie czy miałąs ich wtedy gdy byłas w jakims zwiazku. AI nie dziwe sie,ze zostałas zdradzona.Samym zachowaniem na epwno pchałas faceta w łape innej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
efewfrq2e4 dzieki ;] patrze z nadzieja w jego oczy kiedy mowi ze mnie kocha, wiele razy przejechalam sie na obietnicach, wiec tym bardziej osoba z ktora mam sie starzec jakby byla podatna na takie cos a ja bym to odkryla pozniej dowiedziala sie przypadkiem zamiast teraz kiedy nic sie jeszcze takiego nie stalo, to bym bardziej sie zawiodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
efewfrq2e4 Czarusie byli kieyd bylam z nim w zwiazku, a czy pchalam. uwierz mi ze nie, dawalam z siebie wszytsko, moje zaufanie zostalo po prostu naruszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bon Apetite
a statystyka jest 9/10 bo zapewne z uslug tej kobiety korzystaja same desperatki i idiotki ktorych faceci juz dawno postanowili ze dadza sobie z nimi spokoj i daltego przyjmuja propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efewfrq2e4
monicca007 po raz ktorys pisze,ze jestes durna.Podatna na zdrade:-) tez mi cos. Mozesz wyjsc za maz i wiesc zycie wspaniałe u jego boku,ale moze w pewnym momencie wydarzyc sie cos niespodziewanego w waszym zyciu co skłoni jego do zdrady chociaz o tym nie myslał.Takze ty nie mozesz byc pewna,ze go w przyszłosci nie zdradzisz.Idz sie palnij włep i zacznij dorastac,bo emocjonalnie jestes na poziomie 5 letniego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bon Apetite
a i powiedz mi jeszcze jedno tylko szczerze: czy gdybys sie dowiedizala ze on cie sprawdzal na pewno nie mialabys mu za zle? ani troche??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze autorkaa
..ma racje. Starasz sie dla kogos ufasz komus i oddajesz mu cale swoje zycie a tu pierwsza lepsza pinda z baletow moze go omotac, taa ato bardzo dobrze swiadczy o czlowieku ludzie puknijcie sie w glowe. Udajecie swietych a smai pewnie sprawdzacie telefn swojego partnera i penwie chociaz raz bedac z kims podszyliscie sie pod kogos innego na gg zeby sprawdzic. Dajcie spokoj.. lepiej sie dowiedziec o tym teraz jaki jest niz potem zeby dzieci cierpialy bo ojcu sie rozpina rozporek kiedy szmula rzuci haslem "chodzmy na bara bara"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Bon Apetite Wlasnie nie, nie mialabym..wiem ze to dziwne ale nie, bo zobaczylabym ze chcial sprawdzic mnie czy jestem wierna, ze na tej wiernosci mu zalezy bo chce miec porzadna kobiete obok siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efewfrq2e4
monicca007 wyjdziesz za niego za maz i bedziesz go podswiadomie pchała w łapska innych kobiet.MOge sie załozyc,ze bedziesz zaborcza,klotliwa,czepiajaca sie o wszystko,a w tedy twoj maz bedzie cie mial po uszy i doprawi ci rogi.Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monicca007 Zakładzasz z góry że to zrobi, pójdzie z inną do łóżka. A chodzi o to jeśli nie pójdzie z inną do łóżka, a potem się wyda że to była podpuchi, to stracisz klijnot w koronie:) Ja bym chyba skorzystał, ale u mnie jest inna sytuacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno a czy
wzielas pod uwage ze dziewczyna sprawdzajaca nie jest pewna, ze moze Cie oklamac albo cos zmyslec, moze sie tez tak zdarzyc ze zakocha sie w twoim chlopaku i co wtedy, albo ze nie bedzie chciala ci rozbijac zwiazku bo cie albo jego polubi i powie ze bym wobec Ciebie fair a tak serio sie zgodzi na to wszystko, pomyslalas nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu nie przyszloby mi to do glowy.Zeby sprawdzac swojego faceta...Skoro chcesz go sprawdzac to chyba nie jest ten poprostu.Jak sie ludzie kochaja to takich rzeczy sobie nie robia.Jakby moj facet przed slubem wyslal mi jakiegos kolesia zeby ten mnie sprawdzil...to jakbym sie o tym dowiedziala to bym chyba zabila.A pozniej bym poszla w swoja strone.Czulabym sie upokorzona(szczegolnie wtedy jakbym z tym facetem sie nie przespala).To nie ten kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Mefistos, mozeesz opisac jaka sytuacja? Zawsze chcialam znac zdanie mezczyzn ktorzy skorzystaliby z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha wlasnie,a czy przyszlo Ci do glowy to np.,ze jak twoj tej kobiecie odmowi np to ta kobieta moze Cie szantazowac i grozic,ze wszystko powie twojemu facetowi jesli nie dasz jej jeszcze wiecej kasy???To jest bardzo prawdopodobne.I bedzie od ciebie wyludzac pieniadze.Wez rusz mozgownica troche.Naprawde, niektorzy ludzie to wogole nie maja mozgow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Black and gold Oj ja wlasnie go bardzo kocham ale nie wiem czy ta milosc jest doceniana, ludzie potrafia byc chamscy mowic ze kochaja a robic swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Black and gold mozliwe, musialabym to jeszcze przemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrystyna
Mefistos strasznie mnie tez ciekawi czemu bys skorzystal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhmm
kobieta zalozyla temat" zaplace kobiecie, ktora" a nie " co sadzicie, jakbym zaplacila kobiecie..." ludzie ogarnijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Black and gold ehh masz racje..moze to powoduje chorobliwy lek przed zdrada.. Wiesz jestem taka osoba ze zawsze daje od siebie duzo w kazdej kwestii, więzi,wiernosci, gotowania, seksu..Po prostu chcialabym aby moja miloscia zostal obdarzony czlowiek ktory tego nie zaprzepasci i nie zrobi mnie w balona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulla25
Chętnie bym ci pomogła. I wcale nie za kasę. Często bywam w poznaniu ale niestety nie jestem blondi. A nie możesz poprosić jakiejs znajomej której on nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Anulla25 Dzieki :), no zastanowie sie.. nad ta koleznaka, albo nawet ba! czy to sprawdzenie ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Black and gold To zdanie zapamietam na dlugo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Między kobietami a mężczyznami jest taka róznica. Kobiety boją się zdrady na tym ze mążczyzna, pokocha inną, a mężczyzni ze kobieta prześpi się z innym. Ja w moim życiu uprawiałem seks z poroma kobietami było wspaniale, ale kocham moją żonę. Uprawiać seks a kochać kobietę dla mnie jest to duża różnica. I o wszystkim wie moja żona, sam jej to powiedziałem. Wie że kocham tylko ją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×