Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monicca007

Zapłace kobiecie która złoży niemoralną propozycję mojemu chłopakowi. Poznań

Polecane posty

Gość monicca007
Mefistos... Ladnie kochasz zone a przespilbys sie z ta lala.. Widocznie cos slaba ta twoja milosc do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze autorkaa
Kto sie dziwil decyzji autorki niech przeczyta sobie wypowiedz Mefistosa teraz , powodzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Mefistos Uwazam, ze sie po prostu wycwaniakowales. Wmowiles zonie ze ja kochasz wielka milosc, jakbys ja kochal to nie ku*wilbys sie z innymi. Po prostu rewelacyjnie sobie to ulozyles. Wierna kochajaca zonka u boku z rozowymi klapkami na oczach jak jest super maz mnie kocha itd a spisz sobie z kim popadnie. Zdradzisz zone wrocisz do domu pocalujesz ja i powiesz ze ja kochasz.. To chore, biedna zona, wpsolczuje jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie rozumiesz mnie. Ze ktoś z tobą się prześpi to nie oznacza ze Cię kocha. Seks a kogoś kochać dla mnie jest różnicą. Matkę kocham i dla niej zrobiłbym wszystko, i tak samo z żoną dla niej zrobię wszystko nawet oddam życię jak trzeba będzie. A seks jest czymś przyjemnym i dla czego mam nie korzystać z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Mefistos Tak ale czemu nie robisz tylko tylko i wlacznie ze swoja zona w takim razie skoro tak bardzo ja kochasz. wez sie zastanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie. Zonę to podnieca że prześpię się z inną, nie jest kobietą chorobliwie zazdrosną. Bo to Co chcesz zrobiż to zazdrość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
zazdrosc jasne, sprawa naturalna. A co bys zrobil gdybys dowiedzial sie ze zona tez chce jakiejs odskoczni i 1)ma chec przespania sie z innym? Pytanie nr2)czemu nie spisz tylko i wylacznie ze swoja zona cos z nia nie tak? lezy jak kloda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Między kobietami a mężczyznami jest taka róznica. Kobiety boją się zdrady na tym ze mążczyzna, pokocha inną, a mężczyzni ze kobieta prześpi się z innym. Ja w moim życiu uprawiałem seks z poroma kobietami było wspaniale, ale kocham moją żonę. Uprawiać seks a kochać kobietę dla mnie jest to duża różnica. I o wszystkim wie moja żona, sam jej to powiedziałem. Wie że kocham tylko ją" dlaczego mowisz za kobiety skoro nigdy kobieta nie byles i nie bedziesz.Kazda chce byc TA JEDYNA.Co z tego,ze tamtej nie kochasz.To sie nie liczy.Kobieta nie ma zamiaru sie dzielic z inna kobieta swoim facetem.Dla kobiety seks to cos wiecej niz stosunek seksualny...to jest dla nas wyrazanie milosci.Dlatego nie powinien robic tego z inna kobieta.zabilabym. "Uprawiać seks a kochać kobietę dla mnie jest to duża różnica." hah tak mowil mi kiedys pewien facet.Spoko chcesz tak zyc to sobie zyj.Ale twoja zona napewno nie zapomni.Wybaczyc to co innego zapomniec sie nie da.Bardzo mi szkoda takich kobiet.Trwaja w tym zwiazku,bo kochaja.Na szczescie niektore czasem mysla logicznie i stawiaja na logike potem na milosc.A kochac mozna nie raz kazdy staruszek ci to powie.Kopnelabym w dupe ciebie jak nic...i poszukala takiego co bedzie tylko mnie oddany,a nie pierdoli sie po katach(doslownie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Matkę kocham i dla niej zrobiłbym wszystko, i tak samo z żoną dla niej zrobię wszystko nawet oddam życię jak trzeba będzie." a co ty tutaj matke do zony porownujesz??Z matka chyba seksu nie uprawiasz tylko z zona.Wiesz co?Mnie sie wydaje ,ze ty nie miales ojca wogole albo nie byl on normalny.Bo jesli ty uwazasz,ze kobiete kochasz a z innymi tylko uprawiasz seks to ojciec nie przekazal ci odpowiednich wartosci moralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khannah
nie mogę uwierzyć, że można tak perfidnie postępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamsson
eeee no Black and Gold ma racje ;) dzielna kobietka masz racje, jestem facetem ale mysle podobnie jak Ty.. A Mefistos pewnie by oszalal jakby jego laska poszla do lzka z innym, egoista typowy.. I chyba go zatkalo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ze ktoś z tobą się prześpi to nie oznacza ze Cię kocha." to jedyna prawda.Niestety w zyciu bywalam naiwna.I bardzo cierpialam czasami.Przez takich dupkow jak ty.Tacy jak ty rania wszystkich wokol.I swoje zony,i swoje kochanki,i swoje dzieci.Bardzo jest mi zal twojej zony.Zal mi tych kobiet z ktorymi spales i zal mi twoich dzieci(jesli je masz).Wogole nie znasz kobiet.Wiesz tylko pewnie jak doprowadzic kobiete do orgazmu(ciekawe tylko czy swoja rowniez,bo pewnie ja zaniedbujesz.Byles w kosciele,sluby skladales ale nic chyba nie zrozumiales stojac na slubnym kobiercu.Zlamales podstawowa przysiege.WIERNOSC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Black and gold Widzisz blac and gold wlasnie przed takimi sie chce ustrzec. napisal ze kocha swoja zone, mi tez chlopak mowi ze mnie kocha a moze robic takie cos.. Mefistos pisze tez ze ja to podnieca, ale ja taka nie jestem i wiem ze moje malzenstwo przez takie cos by sie rozpadlo. Wspolczuje rozczarowan, moze to one w Tobie wyksztalcily taki prawidlowy sposob myslenia a Mefistos pewnie nie przezyl tego nigdy, trafil na zone ktora toleruje takie cos no cud dla niego to cud mzoe robic co chce a zonka powie i tak ze kocha i poda obiad.. A i kolega ma racje.. Penwie by sie wkurzyl niezle jakby sie dowiedzial ze zona go zdradzila to egoizm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
To wyzej to podszycie.. jaaa wlasnie tego nie lubie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczekkkkkkkk
monicca007--Jestes zakompleksioną,nie doceniająca siebie kobieta,do tego masz traumę z przeszłości odnosnie zdrady.Ty wzedzie i u wszystkich będziesz dopatrywała sie zdrady.Zal mi Ciebie kobieto,bo taka postawa zyciowa stawia Cię na przegranej pozycji,Ty nigdy nei zaznasz szczescia w zwiazku,bo po prostu nei potrafisz byc szczesliwa,wyszukujesz wszędzie czegoś co moze w ogole nie istnieć. Zastanow sie nad soba i nad swoim postepowaniem.MOze lepiej przejdź sie do psychologa ktory wzmocni w Tobie wartośc samej siebie,bo jak na razie to Ty wg.siebie jestes takim małym zerem ktore moze byc w kazdej chwili i przez kazdego zranione.Psycholog sie kąłnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Ponieważ jestem inteligentną osobą i wiem, że w życiu zdarzają się różne sytuacje, postanowiłam rozszerzyć ofertę, o sprawdzenie, czy mój chłopak nie ma skłonności do panów. Zapłacę też mężczyźnie, który złoży niemoralną propozycję mojemu chłopakowi. Dlaczego? Bo po przeczytaniu waszych wpisów stwierdziłam, że muszę się upewnić do końca. Chcę być pewna, że nie zdradzi mnie ani z kobietą ani z facetem. Panowie, składajcie propozycje. Aha, jeśli się okaże, że jednak mój nie jest nieczuły na uroki tej samej płci, to świetnie się składa. Chętnie bym pojechała na dwa baty. Także piszcie panowie i wymyślcie coś fajnego, bo mnie od samego rana chcica ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
wredni podszywacze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama deklaracja zgody na seks to za mało, ja czasem mówię napotykanym kierowcom, że ich jebię a jakoś tego nie robię - przynajmniej nie zawsze. W związku z tym proponuję wynająć profesjonalkistkęi oczywiście profesjonalistę, najlepiej jednocześnie. Mogliby przyjść z owczarkiem alzackim, babcią i wnuczkiem - w ten sposób załatwisz prawie wszystkie kategorie, bo obawiam się, że o zwłoki z kostnicy może być trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Malo_stanowczy Nie widzisz ze ktos sie podszyl? Urok pomaranczowych nickow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Malo_stanowczy Tak to moj.. byl zblizony do tamtego napisanego pzrez podszywajaca sie osobe wiec zle zrozumialam. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczekkkkkkkk
monicca007--powinnas jeszcze zrobic test na złodziejstwo,stworzyc gdzies jakas okazje w ktorej okazało sie czy twoj facet nie ma lepkich raczek. A tak w ogole to zainwestuj w wariograf(bedziesz musiała wydac mase pieniedzy,bo tego legalnie nie dostaniesz)ale jaki bedziesz miałą z tego pozytek.Kazdego wieczoru bedziesz mogal swojego mena przepytywac jak spedził dzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonyyyy
Należy rozrożnić dwie rzeczy.... szukanie okazji, a a gdy okazja sama przychodzi. Napewno nie wielu facetów jest którzy by odmówili atrakcyjnej kobiecie, która pcha się sama w ramiona, szczególnie gdy będzie ona ladniejsza od żony czy dziewczyny. I nie pierniczcie mi glupot, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawy temat. Ogolnie to popieram w dzialaniu autorke posta ale z jednej strony istnieje duze niebezpieczenstwo tego spisku. Jedno z nich jest takie ze powiedzmy sobie szczerze dlugonoga blondynka przychodzi do faceta ktorego nie zna i sklada mu propozycje seksu zdzarza sie zazwyczaj tyylko w meskiej wyobrazni i bedzie to ogromy bodziec dla twojego chlopaka sama sytuacja i ta kobieta ktora autorko wybierzesz. Moze stac sie tak ze do lozka wcale nie pojda ale zaczna rozmawiac zadziala magia i po prostu sie w sobie zakochaja i a) bedziez zdradzana na swoje zyczenie i zginiesz od wlasnego miecza b) chlopak cie zostawi dla niej. tak moze byc ale nie musi prawda jest taka ufajmy swoim partnerom i dbajmy by okazje zdrady sie nie nadarzaly bo najmocniejsze uczucie do chlopaka czy dziewczyny moze przez chwile byc zazegnane przez hormony feromony jednym slowem bilogie. kochasz go? nie krzywdz go jesli on cie kocha tez a sprowokujesz go do zdrady starci ciebie i ty stracisz jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
jahaira Moze i masz racje ale ja zawsze myslalam, ze jesli chlopak mnie kocha PRAWDZIWIE to odmowi bo pomysli wtedy o mnie. pamietam jak zaczepil mnie chlopak w ktorym kochalam sie az 6 lat! Wazylam ponad 30kilow iecej kiedys, nei zwracal na mnie uwagi a niedanwo zaczelismy gadac i..mialam doskonala okazje zeby sprobowac seksu z nim, bardzo mnie pociagal a mimo to odmowilam bo mam swojego ukochanego, mysle ze jakby chlopak kochal prawdziwa miloscia to zawsze mysli o swojej partnerce :) Ale z tym zkaochaniem rozmowa chwilowa fascynacja masz racje.. a co jesli sie nie pzrespia ale zaczna rozmawiac ktos kgos poprosi o nr telefonu no i..stanie sie. Dziekuej, wezme to pod uwage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko myslimy podobnie :) tez bym chciala zeby wszystko bylo tak idealnie, taka miloscia do konca zycia itd jestem pieprzona romantyczka ;) wyszlam za maz po 4 miesiacach ;) ale chyba tez obie mamy ten sam problem myslimy za duzo i nie potrafimy sie cieszyc szczesciem i tym co mamy teraz. bo po co myslec czy on mnie zdradzi, kiedy itd ale takie sa chyba wiekszosc bab..... nie dziwie ci sie ze chcesz go sprawdzic ale z drgiej strony tez odradzam...ciesz sie szczesciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Jahaira Ktos mi kiedys powiedzial ze czasmai lepiej zyc w blogiej nieswiadomosci :) Tak sobie wczoraj o tym myslalam i wiesz, masz racje to chemia dziala hormony feromony fascynacja. I jesli nawet by do tego doszlo to jelsi partner kocha to tak by dreczyly go wyrzuty sumienia ze by sie do tego przyznal.. Poza tym jak ktos wyzej napsial dziewczyna moze cos skomplikowac, dopowiedziec sklamac czy cos. takze taka mysl sprawdzenia czasami przechodiz mi przez glowe, szczegolnie w sytuacjach kiedy idzie przed nami jakas atrakcyjna kobieta to zastanawiam sie co by zrobil jakby mnie nie bylo a ona podeszlaby do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko kazda z nas tak mysli chociaz moze sie do tego nie przyzna :) w kazdym badz razie ja mysle za kazdym razem gdy zobacze ladna dziewczyne nawet gdy moj maz nie ma jej okazji zobaczyc to mysle sobie czy by mu sie podobala... :( ehhhh z tego juz sie chyba nie wylecze, jednak wracajac do twojej sytuacji to pomysl sobie ze nawet teraz jesli go sprawdzisz i on przejdzie test pomyslnie to nie znaczy ze cie nie zdradzi potem. zreszta musialabys miec wyjatkowego pecha zeby chlopak zdradzil cie ejszce przed slubem, w koncu jestescie zakochani.... wiekszosc jesli juz zdradza to potem. no i masz razcje jesli cie kiedykolwiek zdradzi a cie kocha to wyrzuty sumienia nie pozwola mu cie oklamywac lub wylapiesz to swoja kobieca intuicja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma milosci bez zazdrosci......nie znajdziemy na zdrade zlotego srodka bo jak swiat istnieje to jeszce nikt go nie znalazl predzej wynajda lekarstwo na raka.....mnie tez kiedys skrzywdzono rozumiem twoje obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×