Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monicca007

Zapłace kobiecie która złoży niemoralną propozycję mojemu chłopakowi. Poznań

Polecane posty

Gość monicca007
Jahaira Wlansie musimy zaufac bo mysle ze nasi partnerzy tez sa zazdrosni o nas :) Ktos napisal fajna rzecz: a co jelsi dziewczyna bedzie zadac kasy bo inaczej wszytsko powie chlopakowi? On moze nie skorzystac z jej propozycji a pozniej sie dowie i wtedy mi bedzie glupio. Takze przeszlo mi to przez mysl, ta chec sprawdzenia no ale.. Jelsi nawet zdradzi to wole dowiedziec sie tego od niego albo przypadkiem a zyc w nieswiadomosci, robic mu obiady wychodzic z nim gdzies :) Heh ja tez wlasnie tak mam ze jak widze jakas ladna blondynke to zaraz mysle o moim chlopaku, ale.. my tez mamy swoje gusta i nie wierze ze kobiety jelsi widza przystojnego mezczyzne to tez na niego nie patrza. Kwestia w tym zeby sie pilnowac Moj chlopak powiedzial ze jak bedzie beze mnie na imprezie i jakas dziewczyna do niego podejdzie to do mnie zadzwoni.. hehe no zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abheth
monicca007--ale ty głupia :-) w całej rozciagłosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenit
monicca007 Jesteś inteligentną kobietą i powinnaś wiedzieć kiedy powinnaś iść do odpowiedniego lekarza, by Cię zbadał. A może jesteś facetem który chce złowić na kafeteri głupią dziewczynę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź się leczyć
debilko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda evans
Ja się z Tobą zgadzam, też zdecydowałabym się na sprawdzenie mojego chłopaka. Rozumiem Cie i chcę Ci pomóc w tej sprawie. Miejsce zamieszkania też się zgadza. Jeśli jesteś zdecydowana to napisz do mnie magdallena8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalona23
Jestem zawodową prostytutką, zaden facet mi się nie potrz, ile można zarobić. No chyba ze jest dobry w łóżku to zrobię za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edsfsDFSDFSADSDSDSDSFA
TEN TEMAT BYL JUZ PARE RAZY NA KAFE. Kolejen prowo 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
Black and gold Witaj :) Tak, podjelam juz decyzje. Nie sprawdze go, bo to za duze rezyko, dziewczyna moglaby wyciagac pieniadze ode mnie itd. Nie zrobie tego poza tym, jelsi odmowi teraz to nie znaczy ze odmowi pozniej kiedy dojdzie wspolne mieszkanie, praca obowiazki, rutyna.. Nie ma sensu, z reszta wczoraj powiedzial mi cos nieprzyjemnego wiec teraz nie mam pewnosci czy faktycznie sie dla niego starac i przejmowac sie nim tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autoko nie przejmuj glupimi komentarzami aczkolwiek jest ciekawie tokpik sie rozwija ;) i jak postanowilas? tylko moim zdanie jesli juz to najmij kolezanke albo cos poz znajomosci nie oibca bo jeszce ci jakis numer wywinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak kurde zlapoie mojego meza na zdradzie to przysiegam ze potne mu wszystki cichy spale wszystkie komiksy i wyrzuce przez okno playstation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDZIWYsynSWIATA
HEHEHEHE JESTES IDJOTKA FACECI SA WZROKOWCAMI JA BEDZIE NAPALONY NIE ODMOWI TYM BARDZIEJ JAK LASKA BEDZIE BARDZIEJ SEXY NIZ TY DO TEGO NOWA NIE ZNANA ZEBY WIEKSZOSC KOBIET wiedzala jak latwo jest wyrwac faceta to by byla ogolna ORGIA MMMMMMMMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podgryzaczNOZEK
HEHEHEHE MONICA ile masz Lat 15 w jakim swiecie ty zyjesz rownie dobrze mozesz zucic pod jego nogi plik banknotow jakies 1000zl i sie przekonac CZY BEDZIE UCZCIWYM PRAWYM CZLOWIEKIEM I ODDA JE JAKO ZNALEZNE CZY WEZMIE JE SOBIE HEHEHEHEHEHEHEHEH DZIECKO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
@up , nie ma to jak wykorzystac dwa nicki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
jahira Haha drastyczne metody no ale... dobre ;) ja bym wyrzucila wszystkie c iuchy i wrzucila tabletke na przeczyszczenie do herbaty :P O widze ze ma takie pasje przez ktora dla niego te rzeczy to skarby :D takie play station np. Moj jest zapalonym kolarzem, wiec jesli kiedys bedziesz przegladala allegro i zobaczysz fajny niebiesko czerwony rower to juz bedziesz wiedziala co sie stalo :P ;) A co do decyzji to jak napsialam troszeczke wyzej, nie ma sensu sprawdzac, moze mi to przez mysl pzreszlo i powiem Ci ze to nie byla chwilowa mysl, poniewaz zastanawialam sie nad tym od prawie miesiaca ale stwierdzilam z enie warto podstawiac mu okazji pod nosek bo moga wyjsc z tego przykre konsekwencje :) moja siostra kiedys ze swoja przyjaciolka zrobily takie cos ze ona wyznala milosc chlopakowi przyjaciolki a kolezanka mojej siostry chlopakowi i siedzialy we dwie przed komputerem, "Wiesz nie chcialam Ci tego mowic wczesniej ale podobasz mi sie bardzo.." wariatki! :P A...wracajac do paly station to mam nadzieje ze to nie zajmuje mu CALEGO czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megamennnnnnnn
CHODZ MONICCA JA ZERZNE CIEBIE ZA DARMO BO ON I TAK CIE JUZ ZDRADZIL WIEC SIE ZEMSCISZ???? KOCURKU IDZIESZ DO MNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
@up chyba Ci sie forum erotyczne z masarnia pomylilo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magusia1980
To okrutne co chcesz mu zrobić.Moim zdaniem każdy facet da się uwieść,jeśli podstawi się mu jakąś laskę,a skąd wiesz że gdy już będziecie małżeństwem ,to akurat się jakaś taka 'blondyneczka"znajdzie.ja jestem mężatką 12 lat i nigdy bym tego nie zrobiła mojemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicca007
magusia1980 12 lat to duzo, gratuluje ;) A powiedz mi czy zdradzil Ciebie maz kiedys albo czy bylas kiedys w takim stanie ze myslalas na 90% ze zdradzil albo zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GENTELMENrealll
MONICCA MUSIMY SIE RAZE MMMMMRR OSTRO MNIAMEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magusia1980
Byłam 3 lata temu w sytuacji że podejrzewałam męża nawet nie o samą zdradę,ale o to że się zakochał w mojej przyjaciółce (jej się nie układało z mężem) ,a mój mąż bardzo jej współczuł.nie wiem czy tylko to sobie uroiłam czy coś się między nimi zaczynało dziać.Byłam bardzo podejrzliwa,sprawdzałam bilingi rozmów jak byłam w pracy to podpytywałam dzieci czy czasem PANI po coś nie przychodziła.Aż kiedyś miałam już tego dość,powiedziałam mężowi że odpłacę mu tym samym.Teraz nawet o tym nie rozmawiamy,przyjaciółka nadal jest moją przyjaciółką chodz początkowo miałam do niej żal,chociaż nie wiem czy słusznie.Może to była tylko głupia ślepa zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po prostu nie moge zniesc tego, ze moze mowic ze tak bardzo mnie kocha a zrobic mnie w jajo". A teraz spójrz na siebie - mówisz, że tak bardzo go kochasz i chcesz go zrobić w jajo. :( P.S. Ty go tak napradę wcale nie kochasz. Miłość nie wie co to wyrachowanie i sprawdzanie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pho
Chociaż się rozmyśliłaś to jeśli kiedyś się jednak kiedyś namyślisz daj znać. Bardzo potrzebuję gotówki ale mimo, że jestem bardzo atrakcyjną, młodą kobietą to jednak się szanuję i do łóżka z nieznajomym never ever nie pójdę. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by wykorzystać zdolności aktorskie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoe
Nawiasem jeszcze powyższej wypowiedzi, że jeśli młoda i atrakcyjna kobieta potrzebuje bardzo kasy to najłatwiej zarobić na seksie lub jako osobie do towarzystwa. Mnie takie opcję nie interesowały i nie interesują ale bycie "agentką" może być fajnym sposobem na zarobek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tam wiem
powiem tak może autorka ma uraz z przeszłości, może coś jej intuicja podpowiada nie wiem. ale znam kilka przypadków gdzie takie zazdrosne laski, wszędzie węszące zdradę same przyprawiły rogi swoi facetom ( chyba po to żeby się dowartościować) . dwie wręcz notorycznie ich waliły po porożu a obwinianie o zdradę miało chyba odsuwać od nich podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×