Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goral...

to mnie podnieca

Polecane posty

Gość goral...

taka mysl ze jestem na imprezie z moja dziewczyna stoje przy barze a ona tanczy z jakims facetem i dotyka jego penisa. czy ktos tez tak ma??????? czy moze ja jestem jakis powalony??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonyyyy
hmmm cięzko mi jest określić ja mam inaczej marzy mi się, że o to inna obca kobieta dotyka mojego penisa :) niekoniecznie w obecności mojej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angellss19
Moj facet za takie cos pozabijałby nas obydwóch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz ciekawie...
a Twoja dziewczyna co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goral...
na poczatku sie onurzyla, potem zapytala czy to mnie naprawde podnieca i czy nie bylbym zly jesli ona by dotykala innego penisa usmiechala sie prowokujaco.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ona na pewno miałaby na to ochotę. Ale przed Tobą się nie przyzna, żebyś nie pomyślał, że jest puszczalka. ale przy najbliższej okazji - jak Ciebie nie będzie w pobliżu - na pewno zajmie się penisem jakiegoś przystojniaka. Na dotykaniu (przez spodnie) pewnie nie poprzestanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monrey
to idzcie do knajpy i zróbcie to Twoja dziewczyna na pewno o tym myśli ale nie powie Ci tego wprost. Po paru drinkach za twiom przyzwoleniem zrobiła by to z ciekawości i i podniecenia. Do dzieła!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz ciekawie...
Mój by dostał w gęb za taką propozycję... ale Twoja bardzie tolerancyjna widzę, więc powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×