Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edwarda456

4 dni po owulacji

Polecane posty

Gość edwarda456

jestem 4 dni po owulacji i po stosunku,boli mnie jajnik i podbrzusze,czy to może być zagnieżdżanie się zarodka? czy któraś tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do edwarda
nie wkrecaj sobie kobieto ja tak zawsze mam pare dni po owulacji bola mnie jajniki mam skurcze podbrzusza i potem zawsze dostaje okres a nie zabezpieczam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram ......
nie nakrecaj sie idz zrob bete bedziesz wiedziala bole jajnikow po owulce wcale nie swiadcza o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
popieram.... PO CO BETA-nic nie wyjdzie-ZA WCZEŚNIE !!!!!!!!!!! autoro kochana:ból jajników nie świadczy o ciąży. Ja w pierwszej ciąży objawy miałam przed spodziewanym okresem (2 dni) i w dniu okresu którego nie było znikły bóle podbrzusza i takie tam .... :P w 2 ciąży ból piersi i podbrzusza pojawił się u mnie 4 dnia po owulacji,ale u mnie wszystko tak szybko się pojawiło ze względu na to,że to był pierwszy cykl po poronieniu i jeszcze byłam w tym stanie "ciążowym" A jak boli jajnik to moze dopiero teraz masz owulacje... chyba że miałaś robione usg i lekarz stwierdził,że masz owulacje i jesteś pewna że jesteś już 4 dni po owulacji...bo nie zawsze śluz gwarantuje że owulacja była... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwarda456
dobra już dobra,ja tak tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwarda456
tak ,miałam monitoring cyklu i na 100% 4 dni temu była owulacja,jeszcze też zrobiłam test owulacyjny który potwierdził to....ja bardzo pragną tej ciąży i dla tego dopytuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
to powodzenia życzę i staraj sie nie nakręcać,bo rozczarowanie jest najgorsze,wiem coś o tym,bo sama starałam się o dziecko 1,5 roku.Lepiej myśleć,że się nie udało lub po prostu czekać w niewiedzy a nie z wiarą że się udało,potem jest większa niespodzianka :) to 16 dnia po owulacji spokojnie możesz robić test,chociaż ja polecam bete bo to już 100% a te z apteki...hmm nie mam przekonania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
acha u mnie jajniki milczały po owulacji całkowicie...ale każda kobieta jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×