Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

judith27

Osiemnastka Przyjaciółki - pomocy

Polecane posty

Za tydzień mam osiemnastkę przyjaciółki... nie wiem kompletnie co by jej kupić, Co Dawaliście swoim znajomym na osiemnastkę? :) Poradźcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mooooich czasóóóów :D Ja na 18tki dawałam zazwyczaj coś zabawnego. Albo fikuśną bieliznę, albo jakąś śmieszną książkę albo drogi, nietypowy alkohol. Ale teraz pewnie twoja koleżanka chciałaby pewnie odtwarzacz mp3 dostać albo coś w tym stylu. Złóż się z kimś i kupcie jej np. coś takiego: http://www.hiperokazja.pl/odtwarzacz-mp4-saba-2gb-f4.html. Ja bym się ucieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na osiemnastkę można zaszaleć :) Ale skoro to przyjaciółka, to chyba powinnaś wiedzieć co naprawdę ją ucieszy? Książka to pomysł uniwersalny, zwłaszcza jeśli nie masz za dużo kasy - polecam rozejrzeć się w selkarze, mają taniutkie książki i serio bogatą ofertę. Alkohol to też dobry pomysł, zwłaszcza, że dorosłość małolatom z tym właśnie się kojarzy... A może jakieś fajne kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spory ubaw był z masażerem do stóp - usiadła na środku pokoju i masowała sobie nogi podczas imprezy ;) Jednocześnie jest to bardzo praktyczny prezent. Do dziś jest z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiemnastka to już "poważny" wiek , wkraczanie w dorosłość. To możesz jej kupić jakiś elegancki i przydatny prezent. Ja na Twoim miejscu pomyslałabym np nad zegarkiem. Jakiś stylowy i elegancki czemu nie? Sprawdź sobie zegarki.com.pl mają tam duży wybór, różnego rodzaju zegarków. Myślę, że byłaby zadowolona z takiego prezentu, bo mimo wszystko dobrze jest nosić na ręcę coś eleganckiego i stylowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×