Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saannd88

Czy przegapiliscie kiedys milosc??????

Polecane posty

Gość saannd88

Czy komuś z Was zdarzyło się, że np. idąc ulicą, bądź jadąc autobusem widzieliscie mężczyzne/kobietę, która póżniej zaprzątała wasze myśli i żałowaliście, że nic nie zrobiliscie zeby ja poznac?? Jeśli próbowaliście poznać...to jak zareagowala ta duruga strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedługo już
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrew784
kiedyś w telewizji widziałem piękną dziewczynę i przegapiłem miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie miłość
może nie , że przegapiłam miłośc,ale bardzo często w drodze do pracy spotykałam fajnego faceta- brunet niebieskie oczy w okularach, zawsze z plecakiem. Wrocław, autobus 142 czasem tramwaj 15, ciągle sie na siebie gapiliśmy. kiedys postanowiłam zrobić 1 krok , zapytałam o godzinę pięknie się uśmiechając, a ten dalej sie tylko gapił... potem nadal często sie spotykalismy w komunikacji miejskiej ja już nie próbowałam faceci to jednak matoły sa ! p.s. jestem bardzo ładną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
uroda to pojecie wzgledne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie miłość
Penelope..tak na to się zdobył :D Ci dzisiejsi faceci są tacy zniewieściali, że aż strach bierze gapią się widzą, że kobieta też jest zainteresowana i nic tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie miłość => Faceci się gapią na wiele rzeczy, które wyróżnia się z tła, ale nie koniecznie in plus. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy przegapiliscie kiedys milosc?????? Osobiście nie przegapiłem ,bo mam ja obok siebie :) Reszta okazała sie tylko znajomościami . Niektóre bardziej niektóre mniej zażyłe ... ale w perspektywie czasu były to znajomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe. Kiedyś szłam miastem z koleżanką i w pewnym momencie coś mną szarpnęło, jak się okazało to jakiś koleś na rowerze. Odwrócił się, uśmiechnął i pojechał dalej a ja zmieszałam go z błotem :) . Jakie było moje zdziwienie gdy dwa dni później napisał do mnie na gg. Stwierdził, że uroczo się złoszczę i postanowił poszukać jakiegoś kontaktu ze mną. Kilka rozmów i olałam kolesia dla pospolitego drania.. ;) Te baby to głupie są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka gigi
Ja o malo nie przegapilam milosci bo jak poznalam mego meza na samym poczatku niezbyt mi sie podobal i chcialam go splawic. na szczescie los nie pozwolil mi bo teraz kocham go najmocniej w swiecie i nie wyobrazam sobie byc bez niego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko przez miłosc do gościa który miał mnie gdzieś - wybrał wredną i fałszywą i brzydką pannę (rozwódkę w dodatku), straciłam 3 super facetów. Dwóch na egzaminie z prawa jazdy trzeciego na WF na uniwersytecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pewnością tak
bez wątpienia przegapiłam miłość która gdzieś tam była mi przeznaczona, bo zamiast czekac na tego właściwego, nawet go nie spotkałam ,bo zablokowałam się małżeństwem z niewłaściwym i niegodnym miłości facetem, straciłam swoją szansę i swoje życie w nieudanym małżeństwie z fałszywym dwulicowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×