Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agagaja

co robicie jutro na obiad???

Polecane posty

Gość agagaja

podsuńcie jakieś pomysły:P:P;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaja
hmm.. na razie bez rewelacji.. a ja mam ochotę na coś dobrego! co by tu zrobić..?;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TórboDymoMan
agagaja zastanawiała się co zrobić jutro na obiad...TórboDymoMan zawstydził agagaja... zastanawiał się co zrobić pojutrze na obiad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaja
grzybowa... ymm pychotka!;P ale grzybów brakkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TórboDymoMan Reaktywejszyn
agagaja zastanawiała się co zrobić jutro na obiad...TórboDymoMan zawstydził agagaja... zastanawiał się co zrobić wczoraj na obiad!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaja
TurboDymoMan jest dobry;)))))) ale co zrobi na obiad??;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cie-kawa
sa grzybowe hotrexu w sklepach. i sa tanie i PYSZNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdjdjd
ja robie rybke w sosie smietanowo koperkowym z ryzem i do tego fasolke zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaja
no wiem,,że grzybów brak - u Nas też! :( ale coś innego zrobimy:) a jak się robi placki ziemniaczane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj tego - pychotka: 'Kotlety - dzikuski' z piersi kurczaka Składniki: - 3 piersi z kurczaka, - 3 duże łyżki mąki pszennej, - 3 jajka, - 3 duże łyżki majonezu, - 3 garście startego żółtego sera, - sól, - pieprz do smaku. Jak przyrządzić? Piersi kurczaka pokroić w drobną kostkę - dodać pozostałe składniki, wymieszać, przyprawić i smażyć (na patelnie nakładać łyżką). O wiele wygodniej jest gdy "kotlety" smażą się w dużej ilości oleju , ale tak aby tłuszcz nie przykrywał ich całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sean-dhl
Tagliatelle Carbonara z pieczywkiem czosnkowym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaja
hmm.. ciekawe te kotlety z kurczaka... a poza tym lubie kurczaka! bardzo moze byc dobre z czym to podajesz>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak mam
karkówka, ziemniaczki i salatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaja
tiagatelle ..coooooo?:) co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaja
qrde...coraz większą ochotę na obiad to mam właśnie teraz, po tych Waszych propozycjach! mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagliatella
to rodzaj makaronuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frytki albo ryż... I wyrazista surówka, bo drób nie ma wyraźnego smaku... Znalazłam ten przepis w Necie... Są inne warianty; mąka ziemniaczana zamiast pszennej, dodają też ludzie np. zielony groszek, paprykę w drobne paseczki albo pieczarki drobno starte, żeby poprawić smak... Podobno dobrze potrzymać masę ze dwie godziny w lodówce przed przyrządzaniem, niektórzy nawet mieszają w przeddzień... Kotleciki można obtaczać w bułce... Ja panierowałam i było naprawdę ok... Wyglądają jak racuchy :) Najważniejsze, że szybki przepis, dla "kretyna" kuchennego, a za takiego się uważam, i smaczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sean-dhl
tak rodzaj makaronu. zrobienie tego zajmuje chwileczke.... jest syte, no i nie robisz standardowego schaba z ziemniakami:-) warto eksperymentowac....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaja
ja własnie zaczynam swoją przygodę z kuchnią :) i bede eksperymentowac! jutro chyba skusze sie na te kotleciki:) a z tym makaronem to musze poczytac bo nie wiem do konca o co chodzi ..... (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaja
ooo ! a sos z kluskami... chodzi Ci o pyzy? bym zrobila w środe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sean-dhl
albo placki ziemniaczane po wegiersku...... tez pychota dzis robilam..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...nie pyzy....kluski z mąki,jajka, mleka i margaryny i drożdży....i gotuje się je na parze(ja zakładam gazę na garnek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaja
nie umiem w ogóle robic plackow ziemniaczanych..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sean-dhl
zapiekanke ziemniaczana lazanie spagetti nalesniki po meksykansku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×