Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SLOWA CO RANIA

JEGO GLUPIE TEKSTY

Polecane posty

Gość SLOWA CO RANIA

Dzis wpadla do mnie kolezanka oddac ksiazke. On byl w wannie i krzykna do niej...-Choc Jolu do wanny.! Zrobilo mi sie przykro.Ona potraktowala to jako zart oczywiscie. Nic mu nie powiedzialam,ale wiem,ze ja bym tak do jego kolegi nie krzyknela.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problem...
normalnie ....szok!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój boże coś taka delikatna
ja bym się uśmiała.... i sama bym to tej wanny na twoim miejscu polazła. .. gościu ma poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLOWA CO RANIA
tylko,ze ona jest bardzo atrakcyjna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu nie ma co rozkminiać czy jesteś zbyt delikatna. Związek to rozumienie odczuć drugiej osoby i trzymanie się granic. Znam pary gdzie fochem kończy się buziak w policzek wobec znajomego odmiennej płci, a znam tez taką, gdzie pozwalają sobie na wymianę partnerów łóżkowych od czasu do czasu. Wszystko jest kwestią dogadania. Tyle, że jak wy macie się porozumieć, skoro o tym nie rozmawiacie i on nawet nie wie, że Cię to zabolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasmi kobietom wydaje się, że facet powinien znać te granice, że takich rzeczy się nie mówi, bo to się wie. Kobiety do kumpli swojego faceta nie gadają takich rzeczy. Są wierniejsze nawet w myślach. Dlatego rozumiem Cię w 100%, bo i mnie zabolałby taki tekst. Każda kobieta chce czuć się wyjątkowa i jedyna dla swojego mężczyzny dlatego wiem co mogłaś poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha13
To boli.....ale uwierz mi że mój mąż potrafi mówic mi gorsze zeczy i do moich koleżanek np. ola moge Cie podotykać, ale masz cycuszki itd ( to do mojej najlepszej przyjaciółki) ja wiem ze ona tego nawet nienawidzi i głupio jej w stosunku do mnie a on widzi ja raz na miesiac i tak mówi, albo opowiada mi o sexi z byłymi kobietami,,,.nie łam sie dziewczyno ja jestem już chora psychicznie przez to wiec trzymaj sie !!!!!!!! ku*** nienawidze takich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczekkkk
ja mialaam podbna sytuacje bo moj maz jeszce goprzej mowil do moich kolezanek... on traktowal to jako zarty a dla mnie to oznacza tylko ze nie ma dla mnie szacunku i powinien sie pzrzy mnie wstydzisc tak mowic ale jesli chodzi o to z wanna to to bylo jeszce delikatnie z jego strony w porownaniu do mojego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×