Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonimowo XXX

Sympatia pl ??? Do tych co mają tam konta

Polecane posty

Gość Zefir4321
Uwaga a zarazem ostrzeżenie dla tych, którzy dokonują płatności kartą kredytową pakietów na Sympatii. Otóż naciągacze z Onetu wymyślili sobie tzw. płatności odnawialne, które aktywują automatycznie, kto dokona płatności kartą. Po upływie ważności pakietu kasa przelewana jest na ich konto, a pakiet automatycznie przedłużany, często bez wiedzy użytkownika, który w międzyczasie konto zawiesił. Zwróćcie na to uwagę, ponieważ może zdarzyć się, że i Wy jesteście w ten sposób naciągani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo1987_zajefajny
Trzeba płacić nawet za głupie wysłanie wiadomości? Są jeszcze jakieś darmowe portale randkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi własnie z automatu aktywowano kolejny pakiet bez mojej zgody. Ostrzegam przed płatnością kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PŁATNOŚĆ ODNAWIALNA ... Mam to samo wykupiłem abonament na 3 miesiące i po nich myk bez mojej wiedzy potrącili kwotę na kolejny abonament. Z początku nie wiedziałem o co biega, gdy dostałem wyciąg z karty wszystko było jasne. Złożyłem reklamację przez czat online abonament zostanie anulowany, a pieniądze przelane na moje konto... Ci co płaca karta niech prześledzą ustawienia konta i płatności i wyłączą płatność odnawialną. Ta "funkcja" to bezczelny chwyt na naciąganie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka, wyłączyć płatność odnawialna można tylko podczas płacenia kartą. Później można to zrobić z pomocna pracownika symp wejść na kontakt potem LiveChat i prosić o wyłączenie tej dyspozycji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za korzystanie z sympatii i możliwość nieograniczonego pisania do ludzi trzeba zapłacić niestety: http://www.randkiprzezinternet.pl/index.php/portale-randkowe/101-sympatia A płatności odnawialne faktycznie są niefajne: http://www.randkiprzezinternet.pl/index.php/podryw-na-sympatii/228-placac-karta-kredytowa-na-sympatia-pl-uwazaj-na-platnosci-odnawialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×