Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dew

Jak zły sen

Polecane posty

Nie wierze w to co się dowiedziałam... byłam z mężczyzną 6 lat, odszedł ode mnie, ponieważ między nami zaczęło się psuć i pojawił się inna kobieta.chciał wrócić, pisał, że żałuje, że pomimo tego co mówił i zrobił, że ciągle nas coś łączy, że przeprasza itp... ja nic nie odpisywałam (pisał tak jakieś tydzień temu), a nie jesteśmy ze sobą już 4 miesiące.Wczoraj moja najlepsza przyjaciólka dostaje od niego sms-a czy pojedzie z nim w sobote załatwić jedną sprawę...Ona: po co chcesz jechać?, on: po pierścionek... i kolejny sms od niego: jestem tego pewien. Ona odpisała czy chce się oświadczyć tamtej dziewczynie i czy to jakis zart? a on odpisał : koniec tematu. Nie wiem co o tym myśleć :( wczesniej jak rozmawiał z moją przyjaciółką to mówił, że nie jest z tamtą dziewczyną i że wielkiej miłości z tego nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa....
Ciekawe dlaczego akurat do twojej przyjaciółki napisał, chciał,żebyś o tym wiedziała, tylko po co? chyba,że to Ciebie planuje wyskoczyć z tym pierścionkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka seeeeee
moim zdaniem to on myśli o tobie a nie o tej pannie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego urwał temat jak miał być dla mnie?? mam dzisiaj taką "myślawkę" na ten temat, że zaraz głowa mi pęknie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to
pierscionek ma byc dla ciebie....i dlatego bierze twoja przyjaciolke.wie ze ona ci powie...ze moze mu wybaczysz..a moze sie wystraszyz ze jednak dla innej...ze cos podzialasz..napewno bije do ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonka aa
pierścionek na 100% dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirowat_a
musiałby być na maksa obłudny gdyby prosił twoja przyjaciółkę o wybór pierścionka dla innej dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka ka ka
uśmiechnij się :) chodziło o ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mogę w to uwierzyć, że ten pierścionek miał być dla mnie. tak bardzo bym chciała, żeby było tak jak piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralotni srotnia
ciekawe. chyba chce się zmiękczyć pierścionkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w tym jest
zauważyliście pewną prawidłowość?? długi związek zerwanie na horyzoncie pojawia się inna/inny zaręczyny w ekstremalnym tempie a przecież wcześniej nie było potrzeby się zaręczać przez 6-10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerwanie na horyzoncie pojawia się inna/inny zaręczyny w ekstremalnym tempie" to typowe zachowanie dla takich przypadków facet chce za wszelką cene przekonać panne że tamta lasia okazała sie nie wypałem .... Wiec leci z grubej rury i rzuca sie na zareczynówkę ... a kobieta ? no cóz jak to kobieta ... pewnie pomysli że koleś sie zmienił i zrozumiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililianna
myśli, że go przyjmiesz jak pokaże Ci pierścionek. Z tamtą mu nie wyszło i prawdopodobnie chce do Ciebie wrócić. Zajebiście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj budzą się z ręką w nocniku" aż strach spytać jak czesto owa dłoń wyciągana jest przez naiwne kobiety :D :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×