Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

O CO , NAPISALISCIE NA MOJ E=MAIL OBOJE PROSZAC O MOJE ZDANIE TY ONA ZEBY SIE POZEGNAC , COS TAKIEGO MUSZE TO ZOBACZYC JESZCZE RAZ OK , TO UWAZAM , ZE JA ZALOZYLAM TA STRONE I CHCIALABYM , ZEBY TO BYLA STRONA TAKA JAK KIEDYS , A NIE CIAGLE DRAMA !! ROZUMIESZ TO A NA PIERWSZYM MIEJSCU ZAWSZE IDE DO TYCH , KTORZY PROSZA O POMOC LUB MAJA PROBLEMY , A DLACZEGO TY SKOR MOZNA ZAPYTAC MARIO , ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM ZBYT WYBUJALA FANTAZJE..... ALE POWIEM ZE MOZE TO OPOWIESC O KSIAZCE ? ALBO INNY WSTRZYK.....NIE WIEM ... WZIELA SIE WSCIEKLA NA NAS I TYLE DRINK BYL TYLKO ZAPALNIKIEM....BUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE JESTEM W SWIETNEJ KONDYCJI JA PALCAMI RUSZAM MARIO , ALE BRZUCH MNIE BOLI A SPAC NIE MOGE BO CALY DZIEN PRZESPALAM , I DZISIAJ JUZ MUSIALAM PO KORYTARZU SMIGAC , NIE MA LENIUCHOWANIA , A CO TEZ JESTEM PODEJZANA , WYCZYTALAM TO W CZESNIEJ MARIO , Z WASZYCH WPISOW JAK MIELISCIE IMPREZE NAWET ZGON JUZ BYL A JA NA STOLE LEZALAM I JA TERAZ MAM BYC JAK ONA I ROZPATRYWAZC TE BZDETY , YO KAZDEGO INDYWIDUALNA SPRAWA CZY UFA LUDZIOM , CZY KAZDY TO OSZUST , JA LUDZI KOCHAM DLATEGO CZASAMI WARTO NA SPOKOJNIE POWIEDZIEC STOP , BO ZJEDZA NAS Z BUTAMI , JAK JEST Z TOBA ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO TWOJ ZAWOD, CIAGNIE CIE DO LUDZKIEGO NIESZCZESCIA.. JA JESTEM TEGO NAJLEPSZYM PRZYKLADEM :D INNE PYTANIA ? KONKRETNIE PROSZE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM PROBLEMY....ASERTYWNOSC..TO JEDEN Z WIELU ALE SIE UCZE..:D...NA STARE LATA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORRY ALE COS NA PRAWDE NIE PASUJE TO JEST JEJ PSYCHIKA , JEZELI TAK SIE BALA TO DLACZEGO NA TYLU STRONACH PISALA , BO JA ZAGLADALAM I ZNALAZLAM JA W 3 ROZNYCH JAK NA RAZIE ,A WSZYSTKO TOP SECKRET? JAKIM PRAWEM ONA JAKIEMUS OBCEMU FACETOWI NAWIJA ,ZE RHEJA MA 4 OPERACJE , LUDZIE DRUGA , ACO TO KOGOS PAVLO JAKOS TAK 71 CZY JA GDZIES ZAMIESCILAM INFO NA JEJ TEMAT , TO TAKIE NIE SPRAWIEDLIWE JAK LUDZIE SA ZADUFANI TYLKO W SOBIE I ICH OSOBA JEST NAJWAZNIEJSZA I DEPCZE PO INNYCH TAK JAK PO MNIE JESZCZE ZAPOMNIALAM DODAC ALE JA JEJ NIE WIERZE I TO OD PIRWSZEGO MOMENTU , NIC NA TO NIE PORADZE , DLATEGO NIE ZALEZALO MI ZBYTNIO NA TYM CO NA MNIE KLEPALA , PONIEWAZ JA JEJ POWAZNIE NIE BRALAM , SORRY ALE ZAWSZE MOWIE CO MYSLE , RESPEKT JAKO DO CZLOWIEKA MIALAM WTEDY ALE,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO TYLE NA JEJ TEMAT , CO PORABIASZ W PRACY JAK TAM AWANSOWALES , KORCZE BOJE SIE PYTAC HAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYLEM WE WSPOLNOCIE PRZY KOSCIELE.... BYLISMY ZJAWISKIEM..PO 10-CIU LATACH KOSCIELNY DZIECI W ORSZAKU..PIEKNIE BYLO TAK JAK CHCIALEM CALE ZYCIE BYLISMY SWIADECTWEM ZE BOG ISTNIEJE NA PRAWDE ..... ALE JAK TO BYWA Z LUDZMI.. ZOSTALISMY W CENTRUM ZBYT DLUGO,NIE ZOSTALO NA NAS KOMPETNI NIC, NIE ZE KRZYWDA JAKAS.. POPROSTU LUDZKA NATURA JAK STOISZ ZBYT DLUGO WSRODKU WCENTRUM , TO CIE Z NUDOW OBIORA ZE WSZYTKIEGO......LEKCJA BYLA JAK SIE PATRZY///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIEKNE I TAKIE PRAWDZIWE , SKAD TO MASZ TO TWOJE , PIEKNIE NAPISNE /BOLESNIE PRAWDZIWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZWIAZALES ZAGADKE , JA BALAM SIE KRZYWDZIC SLOWEM ,JESTEM TCHORZ ? TAK , NA TO WYCHODZI,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRACA POWIADASZ ?...WIESZ CO ROBIE TO NIBY TAJEMNICA...NASZA..? TO BEZ ZNACZENIA AWANS MOZLIWY,ZA JAKIES 2-3 TYGODNIE :D ALE MAM ZAMIAR ISC DO GORY MOZE JAKAS PIELEGNIARKA, NA PSYCHIATRYCZNYM :D MAM ROZNE POMYSLY ...BAWI MNIE TO ZE WSZYSTKIE SA MOZLIWE DO REALIZACJI ..... JESTEM JESZCZE MLODY JAK DLA MNIE WZIELO MNIE..NA NAUKE NA STARE LATA NIE ZAPOMINAJ ZE MAM 4-GODZINY DZIENNIE,,WOLNEGO CZASU BO NIE PALE,,,MOGE Z TYM CZASEM ZROBIC CO CHCE NP.STUDIOWAC !!!! 4-GODZ DZIENNIE ? MOGE WSZYSTKO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, ODPOCZNIJMY PO TEJ ZABAWIE WYCZERPALA MNIE , POTREBUJE ,ZEBY MNIE UMYLI I LULU , TY TEZ SIE WYSPIJ I WIEM ZE TO TRUDNE ALE POSLUCHAJ MNIE I SPRUBOJ NIE MIEC MAJAKOW , I NIE PAL , ZOBACZ JESTESMY Z CALKIEM NIEZLYM WYNIKIEM ,ZOSIEK JEST PIERWSZA OK PA SPIJ Z ANILOLKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I BARDZO DOBRZE ,TO JEST PIEKNE JAK CZLOWIEK SIE UCZY ROBI COS DO PRZODU , NIE STAJESZ W MIEJSCU , PEWNIE ROB TAM JEST CIEKAWIE I PLACA TEZ NIE ZLE , A TY NA BANK WYTRZYMASZ , TEST PRAKTYCZNY ZDALES ,DO JUTRA MARIO PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEZYLEM W KOSCIELE NA PRAWDE DROGE KRZYZOWA TEZ BYLY PIEKNE CHWILE, PRZYJAZNIE ROZSTANIA !! STUDENCKIE KLIMATY ZE WZGLEDU NA NASZ WIEK ZMIENILISMY DUZO W TYCH LUDZIACH, NA DOBRE JEDEN Z KSIEZY NAPISAL DOKTORAT.. DUZO DOBREGO SIE WYDARZYLO W TAMTYM OKRESIE MOJA PRZYGODA TRWA DO DZISIAJ JUZ NIE TAK CZYNNIE ALE WIARA WE MNIE JEST CHOC WATPIE CZASAMI JAK MALE DZIECKO UMIERA ALBO INNA TRAGEDIA, SIE STANIE...... TO MOJA SLABOSC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg Ci wybaczy Rheia - bo nie wiesz, co czynisz i mówisz ..... Ja płakałam za Tobą, w ogień szłam - ale dopiero dziś musiałam się przekonać, jaka byłaś fałszywa i bawiłaś się ludzkimi uczuciami. Jak można być tak podłym człowiekiem.... Manipuluj dalej ludźmi.... Ale czy ktoś oprócz Maria, na dłuższą metę da se nabrać , tak, jak ja ? Życzę zdrowia i dalszej miłości, szczerości wobec ludzi... Nie potrzebuję takiego fałszu i zakłamania. Trzymajcie się bez fajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZDRO !! NIE ..JARAC MI ..TAM !!! ANI ANI DYMKA !!! PA NIC O PALENIU PRAWIE !!! 16-PAZDZIERNIKA ,ZUCENIE PALENIA !!! NA RAZIE BEZ DYMKA....NIE JEST LATWO, ALE WSPOLNIE MOZE DAMY RADE !!!! GERONIMOOOOOOOOOOOO...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede tego komentowala wystarczy ,ze ty kazdego za zycia chowasz i robisz sobie z niego zarty kiedyktos o zycie walczy , i nie uzywaj imienia bozego nadaremnie , bo ...nie nalezy sie odejdz w spokoju , amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , chcialam przeprosic wszystkich za wczorajsze urojenia naszej kolezanki, ktora przechodzi trudny okres . forum nadal funkcjonuje ,moze lepiej jak przed tem takze julka nie i jovanca i inni zapraszam na nasze forum , z powazaniem rheia z kacika nie palacych , nie pale dokladnie 51 dzien , pachne i nie znosze zapachu papierosow przeszlam ostatnio bardzo duza probe wytrzymalosci i udalo sie , czyli mozmy wszystko jak chcemy bralam tabletki do operacji czyli 48 dni , troche czuje ale nie wiele , uwazam ,ze tabletki sa super, jezeli wasz organizm je toleruje , zycze powodzenia w rzucaniu nalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Odposc lekko, dziewcze kaka tez czlowiek :D Przykro mi ale ja jestem po stronie swiatla!!! Moj miecz nie swieci na czerwono ............. Musicie sie dogadac,wyjasnic TAKIE JEST PRAWO TEJ STRONY ROZSTANIE WCHODZI W RACHUBE...SRUBOJCIE !!! OK ? JESTEM.......OCEANEM WSPOLCZUCIA...... TO JAK ZNAMIE...NIE MOGE INACZEJ..ZROBCIE TO DLA WASZYCH DZIECI..CO BYSCIE OBIE ZROBILY GDYBY ONE STALY OBOK ??????? NIE SADZE,,JESLI KTOS POWIEDZIAL TO SAMO.......GOWN..PRAWDA....... SPRUBOJCIE UWIEZYC..... DOBRA DLACZEGO TO ROBIE ??? NARAZE SIE RHEIA,,MOZE ZOSIEK,,LECZ NIE SADZE TAK DO KONCA PO CO ? DLATEGO ZE JESTEM...OCEANEM WSPOLCZUCIA..... TO SA UWARUNKOWANIA KTORE KIERUJA MNA W ZYCIU.. NIGDY NIE ZAWODZA !!!!! PO CO KOLEJNA WOJNA.....CO BY WASZE DZIECI POWIEDZIALY.. ZE W 21-WIEKU MAMUSIU, BEDE TERAZ STRZELAL DO MOJEGO BRATA ???????????? NIE PAMIETACIE...AMERYKA.....JUGOSLAWIA.....BULEM W CHORWACJI ZARAZ PO WOJNIE,,ZRESZTA ZNACIE Z TELEWIZJI.... NIE MA NIC GORSZEGO JAK WOJNA...... CZYM WIEKSZA WINA TYM TRUDNIEJ JEST WYBACZYC!!! DAJCIE PRZYKLAD, POJEDNAJCIE SIE SIOSTRY MOJE...... I ROZSTANCIE JESLI MUSICIE, NIE MA SPRAWY....... NA FORUM, JAK LUDZIE PROSZE WAS, NIGDY O NIC NIE PROSILEM, TYLKO O TO...OK ? SZKODA ZE JESTEM PACYFISTA......A MOZE NA CALE SZCZESCIE ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajze z wieczora...pozdro..NIE Jarac mi TAM !!!!!!!!!! Ja nie jaram....16-ego..bedzie miesiac....calusienki.... :D bez jednego macha ? jak to mozliwe ........? ano !!! dziewczyny mi pomogly...glownie soistra rheia..siostra..kaka..siorka... zocha...zyc nie umierac !!! a nawet jedno dziewcze na stare forum zajrzalo bo chcialo champix sprzedac...... to na maila do niej w te pedy ..a czemu ??? a no bo moj tata bral !! krociotko,i mam do opylenia!!! podkrecila mnie nieswiadomie,chlop wytrzymal !!to ja tez powinienem sobie pomyslalem!! takie to historie ,o zucaniu palenia :D pozdro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mario, chylę czoła przed Tobą. Twój wpis przeostatni zrobił na mnie wrażenie. Jakby ktoś pytał - to póki co jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! to jeszcze nie wieczor.....ale popolodnie.. glebokie... tak sobie siedze i mysle... :-( co nie zdaza sie zbyt czesto .... czy ja przypadkiem nie powinienem otworzyc FORUM !!!!! tylko czy to ma sens ??? kto na nie przyjdzie ??? a moze otworzyc budke wazywnicza !!! o to jest zlota mysl.... :D zawsze mozna kogos poznac...no i gwarancja jest.. ze dopuki swieze warzywka beda, nikt mnie nie opierd...li !!!! ostatecznie pomyslec nad tym trzeba .......pozdro NIE PALIMY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI ZOCHA.......nie pomylilem sie ......... :D musze do roboty...psia mac !!! z wieczorka, zagladne.....jakby co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , 52 drugidzien bez papierosa wspaniale czuje sie ok skutki uboczne ? zero a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kochana, możesz mnie gonić. Ja mam 55 dni baz smrodku. Jast fajosko. Mnie to pasuje. Ale nasz premier kiedyś powiedział: Nie jast ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy Ciekawe, jak my skończymy. To znaczy - czy uda nam się już do końca życia pozostać pachnącymi??? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy miec tylkonadzieje , nie uwazasz? tego nikt tak dokladnie nie wie pzyjemy zobaczymy ' co u ciebie zosiek ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś powolutku się żyje. Praca, dom, rodzinka. Czas leci. Jest dobrze. Jutro wolne to człowiek się wyśpi. Dla Ciebie to żadna przyjemność spać. W końcu nic innego nie robisz w tym szpitalu. Ale jak zaczniewsz pracować to szybko zatęsknisz za możliwością spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat sie zgadza ale najgorsze sa noce , ja troche tez pracuje nad ksiazka i pamietasz ,ze mam egzaminy ale jeszcze pare dni nie moge tego robic , jutro z nowu chemia sie zaczyna i radioterapia , zobaczymy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie w czoraj bylas , ominelas nie zla strzelanine miedzy mario a kaka , a ja chcac ich pogodzic tez dalam sie w to w ciagnac , pani agent do uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×