Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

WITAM ! JEST CZWARTEK, A WSZYSCY ZAJECI ...... RHEIA PODZIWIA WODOSPADY..... EWA ZA GODZINE RZUACA PALENIE :-( KAKA ZALATANA, WOKOL NOWEGO OKRAGLEGO STOLU .... ZOCHA NA SZKOLENIU,PIJE WODKE......MAM NADZIEJE ZE NIE PALI...................:-0 JANEK POLERUJE ORZELKA.............. A JA KRECE SOBIE ...LOKA... ..... .......................................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLYCH SWIAT !!!! A PRZEDTEM OCHLANIA RYJA NA ANDRZEJKACH....:-( DOBRANOC........NIE JARAMY!!!!!!!!! NIE WACHAMY!!!!! RELAXXXXXXXXXX...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! a z toba co ? rheia ? daj znak, i medytuj...ok ?.......... :-0 napisz chocby ....soryyyyy czuje sie hu..owo !! mam okropny nastroj !!! etc.... cokolwiek..ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry , wlasnie pezeczytalam , co sie dzieje Mario? ewa gratulacje, wszyscy dobrze ci radza to nie bede sie powtarzac , ciesze sie , ze kojaki wam pomagaja uwazam , ze wpis maria jest super odnosnie , tego , ze smierdziel , nami zadzi , tak ja tez po 70 dniach abstynencji dokladnej , mam ochote przez caly dzien na papierosy ,poniewaz ciagle o nivh mysle ale ja rowniez nie pozwole , zeby to coc mna zadzilo , wspolczuje tym , ktorzy pija alkochol , nie wyobrazam sobie tego podwojnego smrodu ja nawet lampkewina i babelki odstawilam , poniewaz czuje czuje jakbym zaczela drugi etap odwyku , nikt nas o tym nie uprzedal a moze to tylko t pare dni pozdro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam......rheia ?...cale szczescie,zes sie odezwala !!!! ciebie to trzeba nawolywac,jak zwierzyne na polowaniu :-) Co sie dzieje ? Mam normalnie po wczorajszym nocnym glodzie, ochote zajarac !!! Mysle ze dlatego ze pozwolilem sobie,na zbyt gleboki glod dlatego teraz mnie dopada ..:-( Wczesniej jak tylko zaczynalo mi cos switac, ze moze fajeczke ? to od razu dawalem mu w morde !!! i mowilem spierd..aj !!!! ja nie pale i jakos to bylo....... A po wczorajszym tak jakby cos peklo, zaczynam miec glody ochote zajarac !!!! System obronny przestal dzialac,musze szybko sie jakos obwarowac, bo mnie polozy !!!!! Czuje ze mam lekkie przeziebienie,mysle ze to tez ma duzo wspolnego,nie ma co walka trwa !!!! pozdro.................. mam kur...a nadzieje ze to nie ta swietlna grypa !!!!!! bo mozecie na wieniec ,skladke robic !!!!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rheia
oj biedaku jak ja ciebie rozumiem ,! JA WYLAM DO KSIEZYCA PRZEZ 4 DNI ! tak mnie czegos brakowalo , i ja i zosia jestesmy weterankami nie wiem co uniej , poniewaz jeszcze nie pisala , ale ja bylam ostrzejsza od brzytwy ! mowi to cos tobie ? dzisiaj rano zaczelam pozadkowac w swojej mozgownicy i doszukiwac sie , gdzie i dlaczego pekla niteczka i mysle ,ze znalazlam chcesz cierpiec to cierpisz , tylko tak sie zakoduj w glowce i poszlo , nie chcesz to tez sie zakoduj i minelo jak palcem odjal , to nasz umysl z nami przygrywa a my jak banda g...w piszemy i szlejemy sami ze soba , mam nadzieje ,ze twoja rodzinka w komplecie , ja mialam zakaz zrobiony rozmawiania ze mna przez 3,5 dnia , jakie to tanie ? ,MARIO MY JUZ SIE NIE DAMY , NIECH NASZA PODSWIADOMOSC SOBIE JAJA Z NAS ROBI ALE MY JESTESMY SILNIEJSI ! TRZYMAJ SIE , KAKA , ZOSIEK , EWA , JANUSZ, CHAMPIXXXX, I BASIEK OK , NIE DAJMY SIE JEDNO ZDANIE DO JANUSZA , JA TEZ KOCHALAM SWOJE PAPIEROSKI I PALENIE ALE NALOGOWO PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rheia
zosiek , czekam na ciebie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na cos czekam...moze na jakis podmuch wiatru ? jakas bryze, ktora pozwoli mi dobic do brzegu co bym nie dryfowal.........przez wiecznosc, w samotnosci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rheia
mowia ,ze cierpliwosc ksztaltuje charakter i sie oplaca, no to moze warto czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rheia
zauwazylam,ze obojetnie co napisze jestem przez was zle odbierana? dziwne /nie/tak? wy to wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes dobrze odbierana ......... tylko ja pisze jakby w kontekscie ale nie do konca... soryyyyyy jesli to zle odbierasz...:-( nie mialem absolutnie nic zlego na mysli .......:D pozdro............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rheia
Dziekuje wszystkim i zycze z calego serca powodzenia , tym co nie pala i innym , ktorzy nas czytali , wesolych i pogodnych swiat oraz udanego nowego roku , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tego nie rozumiem .... Co się tym razem stało ? Czy ja coś znowu - niby zrobiłam ? o co hallo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !.......ja wiem ze dziki zachod, przyblizyl nam swieta :-( handelek kwitnie......najlepiej gdyby sie zaczal zaraz po wqszystkich swietych....:-) Wesolych swiat ?......wybierasz sie gdzies ?......rheia ? czy to swiateczne dekoracje,w internecie tak na ciebie dzialaja ???? ..............:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igga121231
champix pomógł mi rzucić palenie na 2 lata (potem jeden papieros po alkoholu na imprezie spowodował powrót do nałogu). Działa bardzo dobrze, pozwala zniwelować głód, co po dłuższym stosowaniu pomaga się „ogarnąć”. Cenowo wyszedł mnie całkiem nieźle, champix w aptece w Warszawie kosztował mnie niecałe 170 zł: http://aptekagold.pl/champix-tabl-1mg-x-28.html i chyba znowu zacznę go brać, bo zaczynam bankrutować przez ten nałóg :/ pozdrawiam, Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smh
Co za debile zamiast odpowiedziec rzeczowo to p*****la o tym jak ich nalog meczy. Pytanie bylo proste - TEN LEK POMAGA CZY NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EMPiria  prowadzi w Rybniku wielotorową, innowacyjną terapię antynikotynową metodą HappyEnd.  Fundamentem tej autorskiej metody jest kompleksowe podejście do uzależnienia poprzez jednoczesne zastosowanie kilku najnowocześniejszych i najskuteczniejszych strategii trwałego i łatwego uwalniania się od nałogu tytoniowego. Wyeliminowanie uzależnienia następuje w wyniku pracy ze świadomym i podświadomym umysłem pacjenta. Metoda ma podstawy naukowe: bazuje na faktach, wynikach badań, logicznych argumentach i wnioskach z eksperymentów . Nie ma tu żadnych trików, magii, sztuczek, czy oszustwa z pseudo cudownymi gadżetami, medykamentami lub metodami odwykowymi działającymi na zasadzie placebo. Zasadnicza część sesji jest oparta o terapię behawioralno – poznawczą. Po obnażeniu  wszystkich  iluzji i błędnych przekonań na temat powodów palenia, które tkwią w umysłach palaczy usuwane są przyczyny  sięgania po papierosy. Następnie uświadamia się palaczowi, na czym polega i jak przebiega  mechanizm uzależnienia od nikotyny. Zrozumienie tego mechanizmu jest warunkiem koniecznym łatwego wydostania się z pułapki nikotynowej. Równolegle, przy wykorzystaniu najefektywniejszych technik stosowanych w psychoterapii rozwiązuje się sedno problemu - uzależnienie psychiczne. Następuje ugruntowanie w podświadomości podjętej decyzji uwolnienia się od nałogu. Wyeliminowanie wszystkich lęków związanych z rzucaniem palenia pozwala przeciąć liny trzymające palacza w nałogu i osiągnąć taki stan umysłu w którym  nie ma on ochoty ani potrzeby, by zapalić.  Rzucenie palenie okazuje się łatwe, bez żalu, tęsknoty i strachu,  gdyż nie wymaga żadnych poświęceń.

Na zakończenie, dla osób zdecydowanych dodatkowym wzmocnieniem efektu , przeprowadza się seans profesjonalnej i w pełni bezpiecznej hipnozy terapeutycznej, która jest pełnoprawną metodą psychoterapii. Podczas lekkiego transu hipnotycznego, w którym pacjent ma całkowitą kontrolę nad własnym ciałem, zostają zaindukowane w podświadomości sugestie i wizualizacje uwalniające od nałogu nikotynowego.

Podczas jednodniowej 5- godzinnej sesji terapeutycznej oprócz przeprogramowania umysłu następuje przebudowa schematów myślenia i zasad postępowania, dzięki czemu pacjent jest w pełni przygotowany na wszystkie scenariusze zdarzeń i ewentualne pułapki związane z kontaktami z innymi palaczami, nawykiem palenia i „wyzwalaczami okazji”. Przy użyciu naturalnych metod (lub/ i najnowszych osiągnięć w farmakoterapii – opcjonalnie!!!*) pacjent bez żadnego problemu i bez tycia radzi sobie z resztkami głodu nikotynowego i przechodzi kurację oczyszczenia organizmu z toksyn.

Palacz definitywnie wyzwoli się z nałogu, jeśli zastosuje się do kilku prostych zasad, które otrzyma wraz kluczowymi założeniami terapii w „karcie ex-palacza”. Najbliżsi/ rodzina uczestnika terapii otrzymają specjalny list wraz z listą zachowań pożądanych i niepożądanych, instrukcjami wparcia palacza i głównych zasad działania HappyEnd.

Istotą Happyend jest nauka czerpania radości i dumy z procesu rzucania palenia. Każda myśl o papierosie zamiast przygnębienia będzie uszczęśliwiać pacjenta i wprawiać w cudowny nastrój z faktu bycia wolnym od nałogu tytoniowego.

Podczas  sesji przeprogramowania umysłu posługujemy się językiem obrazowym,  prostymi przykładami i związkami przyczynowo – skutkowymi. Kwestie medyczne, chemiczne, biologiczne pomija się lub sprowadza do niezbędnego minimum. Terapia prowadzona jest w miłej, kameralnej atmosferze, w tle gra przyjemna muzyka, a pacjenci mogą palić papierosy!. Na koniec sami decydują, czy i kiedy chcą wypalić ostatniego .

Dr Ewa Mura-Pancerzyńska – była nałogowa palaczka

*UWAGA!!! Nie zajmujemy się sprzedażą ani reklamą nazw handlowych leków, produktów, czy producentów farmaceutycznych! Służymy tylko radą i pomocą odnośnie sposobu działania poszczególnych substancji czynnych, gdyby pacjent zechciał się nimi wspomóc. Ich stosowanie absolutnie nie determinuje skuteczności terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×