Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

NIEPOTRZEBNIE DALEM SIE WKRECIC !!!! TAKIEJ JEDNEJ....PO PRZESLUCHANIU WYJDZIE NA TO ZE TROSZKE SCIEMNIA! ALE CALA ZADYMA,WEZWANIEM CZLOWIEKA Z SAMEJ GORY JUZ NAROZRABIALA OKAZALO SIE ZE SKONCZA SIE NIELIMITOWANE HERBATKI, GRANIE W BAMBUKO ITD. MUSZE SIE PILNOWAC.....BO TO WREDNA BESTIA... SKORO PRACUJE TO NIE JEST ZLE :D A TA LASKA Z KTORA WOJUJE,NO COZ.. NIE CHCIALEM JEJ PRZEPROSIC...... I CALA ZADYMA O TO ..MOWIE DZISIAJ DO NACZELNEGO CO TO ZA POWODY ZE WCZORAJ DO WYBACZENIA ZAPRZEPRASZAM A DZISIAJ PRAWIE JESTESMY SWIADKAMI TRAGEDII !!!! :D NIE MOGL SIE SMIAC,BO BYL WITNESS,ALE CHYBA MNIE ZAKUMAL ZE TO ZWYKLE PIEPRZENIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario , czy ja tobie w czyms przeszkadzam? poniewaz mam takie wrazenie , jakbys gdzies jeszcze pisal lub mecz w tv, ogladal , to moze przelozymy to na pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to masz szczescie z plcia zenska , nie uwazasz ,a w pracy jest straszna zazdosc , szczegolnie w szpitalach , zauwazylam , pilegniarze i pielegniarki , ???wiem cos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZE NA DODATEK..NIE PRZECIETNEGO WYGLADU :P HA HA HA 160...W KAPELUSZU HA HA H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APROPO.....NA STARYM FORUM MASZ POZDROWIENIA PEWNIE CZYTALAS ??? OD BASIA 57..... SAMA SLODYCZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CORKA MA ZAMIAR STUDIOWAC W LONDYNIE.... ZATYRAM SIE NA SMIERC ALE DAM RADE :D BEDE JA ODWIEDZAL :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO WCALE NIE JEST SMIESZNE!!!! CHCESZ MNIE ZDOLOWAC ? :-( KTOS TY PAWIK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hei pamik , mario to masz wsparcie , cieki ze mi powiedziales bo nie czytalam ostatnio tamtego forum , i to wazne ,ze ludzie nas czytaja i kibicuja jak mamy mecze bokserskie ,ale kto powiedzial ze rzucenie nalogu to lekka sprawa to bitwa , przelew krwi , dobrze ,ze lamia sie slowa a nie kosci , bo kto by to dla rade do kupy poskrecac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcem zablokowac to jedt ostatnia rzec jaka bym chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamik , ty tak na chwilke , czy zostajesz dluzej , bo nie wiem czy kawke pzrzyc , mario spoko , rozmawialismy o ewentualnych odwiedzinach?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamik mam problemy ze zrozumieniem tego co piszesz mozesz , czytac zanim wyslesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam okulary wiec bede czytal bo narazie to na wyczucie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK CZY OWAK ..JA SIE NIE PISZE NA PIERWSZEGO PACJENTA..........:-( ,,CHYBA SIE NIE OBRAZISZ ? :D POTRENUJESZ TO CI POZWOLE CO NIECO PODREGULOWAC...............:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NA TWOJEGO PACJENTA PAWIK... NA WYCZUCIE??? JA DZIEKUJE, ZA TAKIEGO CHIRURGA . HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsi to byli na stazu , teraz juz coraz lepiej ale do doskonalosci to pare lat , praca czyni mistrzem to tak jak w twoim zawodzie , pielegniarz to bardzo wazna osoba dla nas lekarzy , szczegolnie mlodych , ja mam taka RN ktora uczy mnie roznych rzeczy nie dlugo odchodzi na renta i leci do europy na rok , szkoda studnia wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STUDNIA...WIEDZY....POWIEM ZE PAMIETAM.. JAK MOJA BABCIA, TRZYMALA MASLO WSTUDNI BO NIE MIALA LODOWKI....TO WSZYSTKO CO WIEM O STUDNIOWEJ WIEDZY..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario , to ja przyjmuje twoja oferte , jak na pierwsza op to do mnie , umowa, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×