Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruttis999

Prezent na obrone

Polecane posty

W przyszłym tygodniu mój brat broni pracy doktoranckiej. Chciałabym mu kupić jakiś bardzo elegancki prezent. W końcu już będzie kimś poważnym z nie byle jakim tytułem. Rozglądałam się wszędzie i stwierdziłam, że kupię mu dobry zegarek. Znalazłam w internecie coś co mi się podoba i myślę, że jemu by też przypadł do gustu. http://www.zegarki.com.pl/pc068681001-pierre-cardin-p-11227.html Myślicie, że to odpowiedni wybór? Czy mój brat ucieszy się z tego prezentu? Dziękuje za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że elegancki zegarek jest zawsze dobrym prezentem, a szczególnie jak ktoś jest tak dobrze wykształcony to powinien nosić odpowiedni gadżet tego typu na swojej ręce. Ja ostatnio, przy okazji szukania bardzo eleganckiego prezentu dla kontrahenta firmy w której pracuje, odkryłam bardzo fajny sklep z zegarkami w necie. minuta.pl - możesz też tam zajrzeć, porównać modele i ceny. My akurat zakupiliśmy zegarek marki LOCMAN ale to inna półka cenowa, bo i biznes liczony w innych przedziałach wartości obrotów ;) ale mają tam duży wybór więc pewnie i dla brata coś się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob mu laske
zamow dziwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×