Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witam od pewnego

witam od kilku miesiecy maż mnie gwałci

Polecane posty

Gość brzydula bettiiiiiii
niektóre to maja dobrze i narzekają ...plakalabys jakbys sie urodzila maszkarą jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widzę problemu w tym co piszecie. Wy kobiety macie łatwiej jak my. Jestem żonaty z chęcią skosztowałbym czegoś nowego. Nie robiłem tego z inną kobietą. Jednak jak jakaś dziewczyna widzi obrączkę na palcu to ucieka. Dla kobiet znudzonych seksem proponuję zdradę ale tylko dyskretną. Toć może jest kiepski w łóżku ale za to kochany w innych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydula bettiiiiiii wystarczy że odpowiednio zadbasz o siebie i byś miała to czego chcesz. Nie wydaje mnie się że jesteś brzydka, raczej bym powiedział że niedowartościowana. Powinnaś to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztocza2
taka kolej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwony
On Cibie nie gwałci bo się na to zgadzasz gdybyś mu odmówiła a on siłą by to zrobił był by gwałt słuchaj a rozmawiałaś z nim zdrada hm nie pochwalam pomyśl jak byś się czuła jakby on Ciebie zdradził usadź z nim i pogadaj szczerze zadbaj żeby raz na jakiś czas wyjść razem żeby od czasu do czasu nie było dziecka wieczorem daj je dziadkom ale pogadaj z nim jak nie pogadasz to on myśli że jest wszytko ok iże ty tego też chcesz czasami jest dobrze powiedzieć zwolnij cały dzień na ciebie czekałam chce się Tobą nacieszyć a ty tęskniłeś za mną? jak powie że tak to powiedz mu to nacieszmy się sobą powoli rozpal mnie przecież potrafisz bądź kreatywna i spraw żeby on też poczuł się potrzebny pewnie dużo pracuje a ty dużo czasu spędzasz z dzieckiem często wina leży pośrodku Czy będziesz potrafiła mu spojrzeć w oczy jak go zdradzisz czy będziesz mogła spojrzeć mu w oczy i powiedzieć kochanie Czy będziesz mogła spojrzeć w lustro i powiedzieć że jesteś uczciwa wobec niego??!! Czy chciała byś żeby on Tobie to zrobił? Rozmawiajcie ze sobą w moim przypadku gdybyśmy nie rozmawiali z żoną to pewnie byśmy się dawno rozeszli A jak z nim nie rozmawiasz i nie mówisz o swoich potrzebach a on o swoich to nigdy nic się nie zmieni i do niczego to nie doprowadzi szczera rozmowa i postępowanie zgodnie z sumieniem oraz szacunkiem do siebie i do drugiej osoby Jak się nie pielęgnuje związku to wkrada się szara monotonia ale o to wszystko muszą zadbać obie strony!!!! Trzymam kciuki. Zdrada to największa krzywda dla drugiej osoby. (dla mnie zwykłe szmacenie się) Piszę to mimo że stary wątek ale może jeszcze to inne osoby przeczytają i się zastanowią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasssss
a co mówi podczas, seksu, jakie ma glupie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles34255267
eee najlepiej bedzie jak powiesz mu co czujesz moze on mysli ze wszystko gra w zwiazku trzeba o wszystkim rozmawiac to najlepsze rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×