Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VB

Przyjżyjcie się kobiety po 30ym roku życia

Polecane posty

Nie komentuję tego. Pozostawiam wam do oceny. Zegar biologiczny tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroczny kosiarz mama urodziła mnie jak miała 31lat a jednak mam tylko jedną głowę Nie wszystkie wady genetyczne widać na zewnątrz. Pozatym nie znaczy to, ze kobieta musi urodzić dziecko z wadami. Niemniej jednak im później kobieta rodzi, począwszy od 30-go roku zycia, tym wieksze procentowo prawdopodobieństwo urodzenia dziecka z wadami. Moze być tylko migotanie komór sercowych, a moze byc też rozczep wargi, albo Down. Różnie i nieprzewidywalnie. Dobrze, że obecnie istnieja badania, pozwalające stwierdzić dużo wad, jeszcze przed urodzeniem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggjhfgfgghh
to są bzdury, duzo zalezy od tego jakie mysli ma ta kobieta. jak piekne i dobre, pozytywne, to nie ma mozliwosci, zeby urodzila jakiegos potworka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wydaje Ci się, że kobiety po trzydziestym roku życia rodzą "takie" dzieci, to gratuluję rozumku. Zdaje się, że zakończyłaś/eś edukację na etapie szkoły podstawowej, a pojęcie genetyki to dla Ciebie tak niepojęta rzecz, że nawet nie próbujesz jej ogarnąć. Być może mieszkasz w Ciemnogrodzie, ale internet jak widzę masz, więc może czas zacząć dokształcanie. Gratuluję głupoty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najahaje2 Jeśli wydaje Ci się, że kobiety po trzydziestym roku życia rodzą "takie" dzieci, to gratuluję rozumku. Przeczytaj ze zrozumieniem post z tej godziny 14:41 i nie ośmieszaj się. Gratuluję tobie rozumku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ci
VB....czemu wychodzi z ciebie cham? myslalam ze jestes ok. ja urodzilam w wieku 33 lat drugie dziecko i jest z nim wszystko ok. nie rozumiem cie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama urodzila mnie majac
lat 21 i choruje na rozszczep kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiesz go
bo to popierdolony idiota, w dodatku dresiarz,matka widocznie rodzila go jak miala czterdziestke na karku dlatego jest taki niedorozwiniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego w temacie jest tytuł "Przyjrzyjcie się kobiety po 30 roku życia"? Przecież równie dobrze może to dotyczyć kobiet dużo młodszych. To, że prawdopodobieństwo zwiększa się wraz z wiekiem to zupełnie osobna kwestia i z tym się nie sprzeczam, ale wyobraź sobie, że jest wiele kobiet, które z różnych przyczyn nie mogą mieć dzieci i leczą się czasami całymi latami czekając na "cud". W tej walce o dziecko często jest tak, że zanim się uda to niestety kobieta jest już po trzydziestce, wobec tego wyobraź sobie ich reakcję jeśli trafią na Twój topik, który moim zdaniem nie był tu wcale potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×