Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

demiluna

paszport ambasada londyn

Polecane posty

Witajcie czy ktoś ostatnio składał wniosek na paszport tymczasowy dla dziecka w ambasadzie w londynie?? Powiedzcie jak to teraz wygląda, bo słyszałam ze kolejki są bardzo długie. aha i jak wyglada sprawa z wnioskiem, bo ze strony konsulatu pobrać nie można, czy na miejscu przy okienku można wypełnić?? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama klaudii
y bylismy w menchester po paszport i tak stajesz w jednek kolejce po wniosek wypełniasz znow stajesz składasz i w kolejnej zeby zapłacic zeszło nam ok. 3 godz. :( tragedia jeszcze z malenkim dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssss
witaj: składałam wniosek o paszport tymczasowy dla dziecka w konsulacie w Londynie w kwietniu :) zacznę od początku jesli chodzi o kolejki: to rzeczywiście dość długie...polecam wybrac sie w czwartek :Konsulat czynny jest wtedy od 13- ale do której to nie pamiętam niestety... rozmawiając z innymi którzy staliw kolejce najlepiej jest być tam godzinę, 2 przed otwarciem....ja byłam o 13 i stałam 1,5 godz...ten dzień tygodnia jest ponoć najlepszy :) o wniosek się nie martw... staniesz w kolejce i przy drzwiach wejściowych stoi ochroniarz...wystarczy mu powiedziec jaki chcesz wniosek on ma je obok siebie- nie robi łaski :))) nawet przykładowo wypelnione formularze wywieszone są na zewnątrz rózwnież w środku budynku....powodzenia :) jak masz jeszcze jakies pytania to dawaj :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do paszportu tymczasowego potrzebne sa 2 zdjęcia dziecka i jesli jest to niemowle nie musza byc biometryczne,akt urodzenia i jesli pierwszy paszport to moze byc tylko brytyjski a kazdy następny wydawany jest na podstawie tłumaczonego,numer pesel dziecka,zgoda obojga rodzców na wydanie paszportu,dkumenty rodziców.wnioski sa na miejscu i tam mozna je wypełnic opłata to chyba 22 funty ale pewna nie jestem oboje rodzice wraz z dzieckem musza sie stawic w konsulace a przy odbiorze tylko jedno z rodzców wraz z dokumentami objga rodziców i tym kwitkiem czeka sie jakies 30 dni ale na stronce konsulatu mozna sprawdzic czy paszport juz jest gotowy wpisujac specjalny kod dołaczony do kwitka ja stałam 5 minut w kolejce bo strasznie duzej ilosci osób odrzucal wnioski.Mąz przy dbiorze był pół godziny i był piaty w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź. jeszcze jedno jak ma się sprawa z parkingiem w pobliżu konsulatu bo zastanawiam się czy jechac samochodem czy pociągiem. na stronie konsulatu czytałam że właśnie w czwartki jest najwiecje ludzi więc sama już nie wiem kiedy jechać, a powiem szczerze że lepiej byłoby mi jechać właśnie w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssssssss
hehe...no własnie nam też odpowadał najbardziej czwartek więc zaryzykowalismy :) niestety co do parkingu nie mam pojęcia bo my wybralismy sie pociągiem .... powiem krótko: konsulat jest chyba czynny od 8 żeby byc tam wczesniej i ustawić sie w kolejke trzeba być około 7 .....więc w naszym przypadku musielibyśmy wyruszyć z domu przed 6 rano ....z takim maleństwem kilkutygodniowym to było nie mozliwe dlatego wybralismy wlasnie czwartek :) dużo cierpliwości życzę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssss
szczerze....troszke się zagmatwaliśmy ze stacji charing cross.... i jechaliśmy taxi....to tej typowo londyńskiej taxi wchodzi normalnie wózek z gondolą :) na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss my zastanawiamy sie czy jechać samochodem bo chyba wygodniej ale pewnie korki będa i do tego trzeba poszukac potem parkingu.sama już nie wiem. Swoją drogą to nie cierpię takich wypraw, co inneo wycieczka a co innego wyprawa z wizją stania w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssssssssss
demiluna niewiem co ci doradzić :( spytałam męża i on mówił że znajomi w jakiś sposób rezerwowali sobie miejsce parkingowe gdzieś w pobliżu konsulatu...przez internet...wchodząc na stronę polskiej ambasady- ale szczerze powiedziawszy ja tego nie sprawdzałam więc nie mam pojęcia czy to nie są jakies wymyslone bzdury :) no a co do korków w Londynie to sie zgadza- tam to chyba nie ma godzin szczytu tam sa zawsze korki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolo
mam pytanie czy moglyby ktos odstopic mi swoje miesce w amabasadzie w londynie na wyrobienie paszportu jest to bardzo dla mnie wazne poniewaz niedlugo wyjezdzam za granice i musze wyrobic paszport mam na to 6 tygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolo
Witam! Mam pytanie do wszystkich czy ktos mily moglby mi odstopic swoje miejsce w amabasadzie poniewaz mam tylko 6 tygodni na wyrobienie paszportu a terminy uciekaja . Jest to dla mnie bardzo wazne! Z gory Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×