Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maammcia kalinnkii

plaska glowka u dziecka 7- miesiecy.

Polecane posty

Gość maammcia kalinnkii

Martwi mnie ta plaska glowka.Prubuje ja klasc na boki, podkladam zeby sie nie przewracala ale i tak sie w nocy przekreci.Czy tak jej zostanie czy sie wyrowna.Do kiedy formuje sie glowka?Co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak....
a czy ona nie ma krzywicy? Jak najczęściej kładź na boczku na zmianę raz lewym, raz prawym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie miała płaski łeb
jak mamusia, co zrobić, taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maammcia kalinnkii
Czeato jestesmy z dzieckiem u lekarza a to kontrol a to szczepienie i zawsze pytam sie o glowke.Lelarz mowi ze jej sie unormuje jak bedzie sidziec.KRZYWICA?????nikt mi nic nie mowil zaden lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie miała płaski łeb
ty mu za to wytłumacz co to jest ta "kontrol" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak....
http://www.poradnikmedyczny.pl/mod/archiwum/174_krzywica.html Krzywica to najgorszy scenariusz więc nie martw się na zapas! Myślę, że kształt główki wynika z częstego leżenia na pleckach. Jak już pisałam układaj malucha na boczku do snu. A w ciągu dnia kilka razy po 10-15 min na brzuszku. Głowa w takiej pozycji ładnie się kształtuje a i mięśnie się wzmacniają przy okazji. Z czasem będzie miała ładną główkę pod warunkiem, że nie będzie stale leżeć tylko na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maammcia kalinnkii
moja corcia lubi lezec na brzuszku i w ciagu dnia klade ja czesto na brzuszku.Daje jej codzieeniie 2 kjrople wit.d3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×