Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość derek mąż

jak układa wam się sex z żonami pilęgniarkami

Polecane posty

Gość derek mąż

jestem po ślubie wiele lat moja żona pracuje w szpitalu na "męskim" jako pielęgniarka w seksie wbrew w pozorom nigdy nie była za bardzo z inicjatywą ale teraz jest coraz gorzej mam wrażenie że, widząc co dzień tylu facetów jej libido spada.Pracowała parę lat na "kobiecym" było o wiele lepiej. Napiszcie o swoich spostrzeżeniach z alokowy gdy manie ŻONĘ PIELĘGNIARKĘ może coś poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się to ma do ciąży czy
wychowywania dzieci????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak drut
bo jak sie napatrzy na dziadów w robocie, to w domu potem na sama mysl ja mdli :classic_cool: Ps. nie ten temat na to forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuu
bo biedaczka jak napatrzy się na tyle brzydkich zwisów męskich to się nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derek mąż
przyczynę znam ale jak jej zaradzić???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety pielęgniarki
pracując po 12h i na nocki mają zaburzony cykl dobowy. Wiem sama po sobie, że często nie ma się ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może zaspakajają ją
co zdrowsi pacjenci lub męski personel medyczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derek mąż
myślę że wtedy było by u niej więcej fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz piel. za kur....
?? Chyba zawody ci się pomyliły buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Lilja
A czy ty wiesz co pielęgniarki wyrabiają na oddziałach z lekarzami ???? Miałam praktyki i się naoglądałam :o To co się w szpitalach dzieje to prawdziwe kurestwo niestety :( Nie piszę tu o twojej żonie,ale nie ważne młode czy starsze dają lekarzom ... Nie rozumiem tego,ale dla tych co sypiały z lekarzami to było jakieś wyróżnienie... A lekarze no cóż przebierają w pielęgniarkach tylko.... biorą jedną na kilka razy potem kolej na inną... czasami takie związki przeradzają się w dłuższy romans ale z reguły to czysty seks -dla lekarzy bo dla pielęgniarek to życiowa szansa (przynajmniej takie wrażenie odnoszę). :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wyobraź sobie że wiem
bo jestem pielęgniarką buraku i jeszcze nie widziała kur..stwa pielęgniarek ale za to para lekarzy w pokoju lekarskim na nocnym dyżurze owszem na ratunkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa mówisz
? Ciekawe na co. W życiu niechciałabym mieć męża lekarza, spędzac z nim czas jeszcze w pracy. Szpital to nie miejsce na romanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Lilja
Szpital to nie miejsce na romanse :D Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Lilja
Na co szansa ??? Nie wiem :( Trzeba by spytać te panie ..... ;-) Ale mam wrażenie,że one tak to właśnie traktują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA SZPITAL TRAKTUJę
jako miejsce pracy, a nie miejsce, gdzie można znaleźć sobie męża lekarza. Powiem Ci, że to lekarze częściej podrywają pielęgniarki niz na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Lilja
To,że ktoś mnie podrywa nie znaczy,że ja mam iść z nim do łóżka! I godzić się na to. A jest dużo pielęgniarek,które są chętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakoś tego ni zauważyłam
Może ludzie myślą, że skoro ma się dyżury w nocy to jakieś orgie się wyprawia na oddziałach. Powiem tak, lekarz w nocy śpi i nawet do pacjenta nie ma ochoty dupy ruszyć jak coś się dzieje i zejść na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Lilja
Ja nie piszę o tym co ludzie myślą,tylko o tym czego się w szpitalu naoglądałam,będąc na praktykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derek mąż
a co z radami na ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może byłaś jako pacjentka
w psychiatryku. Tam to różne rzeczy się dzieją na oddziałach, ale między pacjentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko coś doradzić
Ile lat ma twoja żona Derek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowałąm w szpitalu
i akurat była wielka afera. Jedna z młodziutkich pielęgniarek została nakryta z pacjentem (tez młodym przystojnym chłopakiem). Dziewczyna wyleciała z hukiem a chłopak się z niej nabijał- przykre. Potem się okazało, ze dziewczyna w ciąży i nie wie z kim. To nie zależy od zawodu tylko od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo właśnie
Ja też już od kilkunastu lat odnoszę wrażenie,że dla młodych pielęgniarek romans z lekarzem lub ordynatorem oddziału to przywilej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko coś doradzić
Porozmawiaj z żoną,może ona naprowadzi cię na coś. Najlepsze w związku to są właśnie szczere rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derek mąż
piszecie o młodych pielęgniarkach ,pomijając inne aspekty to gdzie je widzicie, średnia na oddziale to "40".Młode nie są głupie ,za ten status i te pieniądze nie czują "powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddziały dziecięce
tam jest dużo młodych pielęgniarek. Tak kolo 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derek mąż
rad brak,ale może wy napiszecie jak wam się układa z mężami,żonami lekarzami, pielęgniarkami ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemorek
a ja właśnie się rozwiodłem miałem żonę pielęgniarkę która przyznała się do sexu z lekarzem i to przy otwartych drzwiach za parawanem prędzej często wyjeżdżała na szkolenia po 25 latach taki byłem ślepy że teraz mam za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tato
Dnia 25.10.2009 o 11:16, Gość derek mąż napisał:

jestem po ślubie wiele lat moja żona pracuje w szpitalu na "męskim" jako pielęgniarka w seksie wbrew w pozorom nigdy nie była za bardzo z inicjatywą ale teraz jest coraz gorzej mam wrażenie że, widząc co dzień tylu facetów jej libido spada.Pracowała parę lat na "kobiecym" było o wiele lepiej. Napiszcie o swoich spostrzeżeniach z alokowy gdy manie ŻONĘ PIELĘGNIARKĘ może coś poradzicie?

daj se spokoj z pigula nie pros o sex one sa wszystkie po jednej matce tez mam pigule strzykawke do cholery mnie siez poczatku malzenstwa ukladalo zgrzyty teraz jes normalnie ale odradzam innym oby nie pielegniarka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×