Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do not know what to do

Zrobilam mu laske ale on i tak mnie nie chce! Jak go zatrzymac!

Polecane posty

Gość Do not know what to do

Kocham do salenstwa. Uprawialam z nim kazdy rodzaj sexu jaki chcial- wlacznie z robieniem laski do finalu w ustach czego NIENAWIDZE. Mimo wszystko on powiedzial ze nie widzi dla tgo zwiazku szans! Jak go zatrzymac przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan sie szmacic
zachowujesz sie jak dziwka dupa go moze i zatrzymasz,ale nie na dlugo puki nie pozna kogos kogo pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory ale brzydka jestes
i pewnie mial cie po tylko po to zeby poruchac, bo ja tez bym sie z takim paszczurem nie pokazal nigdzie, sory za szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz go zatrzymać
to złap za chuja i trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, Ty? pokaz swoją fotkę- i wtedy kogos nazywaj paszczurem. Masz odwagę? to dawaj!!!! A wg, mnie dziewczyna moze i pieknoscią nie jest , ale brzydka tez nie jest. Jest normalna, a Ty jak slepy jestes to idz strzel baranka w scianę to moze wzrok Ci sie wyostrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34...
infantylna zdziraa do ruchania :D:D nie dziwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34...
do chapania to ty się nadajesz :P a jak masz brzydką gębe to.... szmata na twarz i pchasz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
Jak chcesz mnie tez mozesz zrobic laske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Jeśli on powiedział że "nie widzi dla tego związku szans!" to go olej po prostu. Poszukaj innego chłopaka. Jesteś bardzo ładną dziewczyną i możesz wybierać w ofertach. Byłaś nieco naiwna godząc się robić mu to wszystko co chciał. On na to nie zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
jak zwykle debilny temat na obrażanie czyjejś fotki . ci co tak szczekają najwięcej sami są warci siebie . Do not know what to do dla własnego dobra zostaw go .to że cię nie chce jest niezależne od tego co mu robisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×