Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karollliixxxx

sex z ciężarną

Polecane posty

Gość karollliixxxx

podnieca to kogoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikko
no no można sie nieżle zabawic takie panny są naprawdę ostre igorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ci ci ciezarna
Stan pod budka z fastfoodem i szybko znajdziesz kaszalota ktory wyglada jak ciezarna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przybysz z Zimbawe
Sex z ciężarna? 1wszy try mestr - normalnie:D 2gi try mestr na pieska 3ci try mest na wilka:D (siedzisz kolo nory i wyjesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaloaloaloalaoaloalaoallllao
Można i w ostatnim trymestrze tylko: 1. subst. zawarte w spermie mogą pobudzić akcję porodową - więc bawimy się w gumie ;) 2. w ostatnich tygodniach ciąży najlepsza pozycja to taka jak kobita leży np. na stole, z piczą na wysokości członka faceta, a on stoi obok stołu i pakuje jej na stojaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara jak nic
Na porodówce urodziło się dziecko i pyta mamusi, który to mój tata i wskazuje na pana doktora, mama mówi, nie to nie ten, dzieciak wskazuje na asystenta i matka mówi to nie ten , w końcu wskazuje na tatusia i mama z radością tak, to on jest twoim tatusiem. Dumny tata nachyla się nad dzieckiem a ono puka mu po głowie i mówi: zobacz jak to boli :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaoloaloaloaloalalaoaoaaalao
szczęściara jak nic - Twój dowcip ma tyle wspólnego z rzeczywistością co nasz obecny prezydent z koszykówką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara jak nic
widocznie nie znasz się na dowcipach, albo nie masz poczucia humoru, ale nie przejmuj się niektórzy tak już mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaoloalaolaoalalalaoaloaloa
"widocznie nie znasz się na dowcipach, albo nie masz poczucia humoru" - czemu wszyscy którzy sprzedają cienkie i nieśmieszne dowcipy zawsze się tak tłumaczą? Trochę pokory, to nie moja wina że masz dar do opowiadania kawałów niczym Karol Strasburger 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam na wilka... ja ze swoja zabawiałem się do ostatniego tygodnia... Ogólnie bardzo podniecające ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara jak nic
alaoloalaolaoalalalaoaloaloa twój tok myślenia wskazuje na to, że będąc w brzuszku swojej mamusi musiałeś być nieźle stukany po głowie, niestety zaszkodziło ci to, współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwotna w instynktach
w pierwszych tygodniach miałam silne bóle podbrzusza więc cieszyłam się że mój wyjechał na jakiś czas,w drugim trymestrze nic z powodu tegoż wyjazdu,a w trzecim jak wrócił oj działo się do samego końca,o 12 był ostatni numerek i pomyslałam sobie o nie to już ostatni raz się skusiłam,no a 10 godzin później na świecie był już syneczek,a potem 6 tygodni nic to jest lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAFRON 29
SZUKAM CIĘZARNEJ KTÓRA DACAŁOWAĆ SWÓJ BRZUCH I PIERSI .samotny198111@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłeś z kobietą w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czy ktos ci juz powiedzial ze jestes zboczence?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Byłeś z kobietą w ciąży

 To nie do mnie, ale kochałem się z kobietą w 6 miesiącu ciąży. To żona bardzo dobrego znajomego, nie wiem dlaczego ale on od początku ciąży nie kochał się z nią ani raz, ona miała szaloną chęć. Kochałem się z nią w odstepach kilkudniowych z 6 razy. Próbowałem z rok po porodzie, niestety nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ja razem z dobrym kolegą dobraliśmy się do jego żony wtedy 🙂 Bez wstydu wszystko zrobiła hihi

DP itd hihi Nawet zlizała z talerzyka 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chlopie czy ty jestes normalny czy na leczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek Z.

Nie wiem czemu ktoś tak stary temat zaczyna. Nic przecież w tym nienormalnego, że kobietę w ciąży też trzeba rżnąć, oczywiście zachowując ostrożność. Moja żona trzy razy była w ciąży i tak jej hormony waliły, że nie dawałem rady jej potrzebom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Darek Z. napisał:

Nie wiem czemu ktoś tak stary temat zaczyna. Nic przecież w tym nienormalnego, że kobietę w ciąży też trzeba rżnąć, oczywiście zachowując ostrożność. Moja żona trzy razy była w ciąży i tak jej hormony waliły, że nie dawałem rady jej potrzebom. 

No jasne 🙂

Ja to nawet musiałem kolegę czasem brać do pomocy hihi

A czasem to on mnie całkowicie zastępował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek Z.
2 godziny temu, Gość Darek Z. napisał:

Nie wiem czemu ktoś tak stary temat zaczyna. Nic przecież w tym nienormalnego, że kobietę w ciąży też trzeba rżnąć, oczywiście zachowując ostrożność. Moja żona trzy razy była w ciąży i tak jej hormony waliły, że nie dawałem rady jej potrzebom. 

 

2 godziny temu, haszutest napisał:

No jasne 🙂

Ja to nawet musiałem kolegę czasem brać do pomocy hihi

A czasem to on mnie całkowicie zastępował..

Ponad dwadzieścia lat temu byłem bardzo zazdrosny o żonę i nie było mowy o pomocy innego faceta. Obecnie inaczej postrzegam te sprawy, ale na kolegę lub znajomego dla żony nigdy bym się nie zgodził, raczej całkowicie obcego i przede wszystkim dyskretnego faceta.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h

Mialem z moja kolezanka z pracy. Znamy sie jak byla jeszcze panna, jej maz byl w podrozy sluzbowej a ona miala potrzebe wiec poprosila mnie o przysluge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloria

Koleżanka była w ciąży i był problem jej mąż nie chciał z nią uprawiać seksu w ciąży. Mój mąż nie ma takiego problemu bo kochaliśmy się do dnia porodu i razem rodziliśmy. Dlatego zaproponowałam jej wymianę z moim mężem i oboje się zgodzili. Jej mąż się zdziwił jak jego ciężarna żona zapragnęła analka i miała silny długi orgazm Wcześniej zrobila głęboką lewatywe. Nigdy z mężem nie miała seksu analnego. Dzięki tej orgii jej mąż zdecydował się na obecność przy porodzie za dwa miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gloria napisał:

Koleżanka była w ciąży i był problem jej mąż nie chciał z nią uprawiać seksu w ciąży. Mój mąż nie ma takiego problemu bo kochaliśmy się do dnia porodu i razem rodziliśmy. Dlatego zaproponowałam jej wymianę z moim mężem i oboje się zgodzili. Jej mąż się zdziwił jak jego ciężarna żona zapragnęła analka i miała silny długi orgazm Wcześniej zrobila głęboką lewatywe. Nigdy z mężem nie miała seksu analnego. Dzięki tej orgii jej mąż zdecydował się na obecność przy porodzie za dwa miesiące. 

Czy w trakcie tej głębokiej lewatywy też miała orgazm? Jeden czy dwa?  :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×