Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania lat 24

Moj chlopak jest milicjantem

Polecane posty

Gość Ania lat 24

Moj chlopak od roku pracuje w milicji. Szczegolnie w sekcji mandatów. Nie wiem co myslec...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla90
dlaczego nie wiesz co myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania lat 24
W sęsie ze nie wiem czy to dobrze czy zle...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w milicji
?? No to chyba nie w naszym kraju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania lat 24
W naszym, u mnie w miescie , co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla90
"sęsie"? sama powinnas to ocenic... tu sa podobne tematy nizej, moze tam cos wyczytasz ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w milicji
no to się zatrzymaliście w PRLu lub jesteś jakąś niedouczoną lalunią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania lat 24
Wes co ty gadasz do mnie laska jak nie ma milicji normalnie beke mam z ciebie:/ ...Jak nie ma milicji to z kond sa milicjanci ktorzy lapia przestepcow? wes sie nie osmieszaj co! :/ To chyba moze w Afryce nie ma milicji bo tam jest anarchja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla90
jest POLICJA a nie milicja! sama sie tu osmieszasz:) i zajrzyj do slownika ortograficznego. jak maja ludzie Cie traktowac powaznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla90
jest POLICJA a nie milicja! sama sie tu osmieszasz:) i zajrzyj do slownika ortograficznego. jak maja ludzie Cie traktowac powaznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z Elblonga 22
moj chłopiec tez pracuje w milicji. przettem robił w radzie narodowej i prezydium powiatu. ale ja sie go nie wstydze, on dla mnie postawil oranzadę w klubokawiarni na dansingu, był klawy i gadał morowo, taka mowe zakładał ze mucha nie siada, nic dziwnego ze sie w nim zabujałam choć to bumelant i huncwot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania lat 24
No wiadomo jak sie nie ma argumentow merytorycznych to sie bledy wytyka:/ Chyba ja wiem najlepiej gdzie pracuje moj chlopak co nie. Zazdroscisz ze ma dobra prace i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania lat 24
ania z Elblonga 22 - no , czyli sama widzisz ze innych dziewczyn chlopacy tez pracuja w milicji a jak zazdroscisz ze twoj nie to masz laska problem:/ gardze takimi ludzmi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest prowokacja... ja nie wierzę że można być tak ociemniałym... Po prostu nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milicjant to nic złego
ale dobrego też nie. Moj tez jest milicjantem, a jak sie napił w weekend to sie chwalił, jak napier..... ludzi pałami po mszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania lat 24
wes o czym ty mowisz wogule wszedzie pisza prowokacja. Bo co bo myslisz ze jak mam 24 lata to nie moge miec dobrze ustawionego faceta. Moze jakiegos studenta wezme , no chyba zartujesz. Nie potrzeba mi golasa, chce miec faceta ostro zarobionego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli
Jeśli autorka pisze z Rosji, to rzeczywiście jej chłopak może pracować w milicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania lat 24
Z Polski pisze patafiany! Nie jestem zadna ruska jak cos ,jesli juz to amerykanka, mam tam polowe rodziny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin na stażu kandydackim
Jestem na stażu kandydackim na członka PZPR. Działam w przyzakładowej organizacji młodzieżowej i potwierdzam, to co mówi Ania bo mój wujek jest milicjantem. Zaczynał jeszcze w 44 tuż po wyzwoleniu, gdy miał 17 lat. Ja mimo, że czytałem dużo przygód kapitana Żbika, jednak wolałbym zostać działaczem bo nie mam takiego zdrowia aby być milicjantem, chociaż oczywiście czytam "W służbie narodu" i bardzo szanuję milicjantów za ich pracę. A Ty koleżanko Aniu, czy należysz do organizacji młodzieżowej? Powinnaś także poprawić ortografię, bo analfabetyzm już zlikwidowano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może i amerykanka. Jestem bardzo skłonny uwierzyć, ponieważ jak już inni pisali w Polsce nie ma Milicji - Jest Policja, ale może za ocena takie wieści nie dotarły jeszcze. No i umiejętność pisania łamaną polszczyzną również przemawia za zidiociałym amerykańskim pochodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła90
do Ania lat 24 co za pusta lala, jestem od Ciebie mlodsza ale wydaje mi sie ze Ty jestes jakas malolata. chwalisz sie zawodem swojego faceta jak to swietnie nie zarabia na Ciebie rownoczesnie pytajac co sadzimy o jego pracy i w ogole o "milicji". Jakbys chciala wiedziec to moj chlopak tez wkrotce bedzie pracowal jako policjant i chcialam o tym z Toba pogadac, ale widze ze nie ma sensu bo wolalabym z kims inteligentnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania lat 24
No wes kurcze sie nie obrazaj tak odrazu co :) Pogadac zawsze mozna nie:) No to opowiedz cos o swoim chlopaku, wymienimy sie doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania lat 24
Moj chlopak ma lat 30 , a to dlatego ze nie wezme takiego w swoim wieku bo oni sa jeszcze dziecinni, nawet czasem to pracy nie maja a ja chce juz zalozyc rodzine ,wiec nie zwiarze sie z takim ze swojego rocznika czy nawet powiedzmy zeby mial 25 lat bo dla mnie to dzieciak jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla90
do dreams wszyscy o tym wiedza oprocz autorki ktora wciaz sie sprzecza ze milicja istnieje w Polsce:) heh dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania lat 24
To co za komuny scigali przestepcow a teraz niby nie? A wiezienia? Przeciez sie przestepcow wsadza do wiezienia, to chyba sami tam sie nie zglaszaja tylko ich milicjanci lapia co!!!:/ Ale jestescie ograniczone:/ Takie rzeczy to nawet dzieci w przeczkolu wiedza, ja o tym wiedzialam od mamy juz jak mialam 3 latka w wy nie:/ Ciemnogrod :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczaku
jak ty laska masz 24 lata, a twój men pracuje w milicji, to chocby nie wiem co, on nie moze miec 30 lat, ma co najmniej 50, kłamie cię, wez sie opamietaj dziewucho, nie bierz starego dziada esbeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×