Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdewaera

szkola jezykowa - ktora wybrac

Polecane posty

Gość asdewaera

Kochani, Mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi polecić szkołę językową (jezyk angielski) w Katowicach lub okolicach(Zaglebie Slask)? Moglibyście napisać nazwę szkoły i jaki wielu Was jest tam poziom? Zakladam ten temat tutaj, bo pewnie sporo osob zanim wyjechalo za granice, uczylo sie w takich szkolach. Nigdy nie bylo mnie stac na solidna nauke jezyka. Teraz pracuje i mam fundusze by moc sie ksztalcic.Chcialabym perfekcyjnie poznac j.angielski. Z gory dziekuje za wszelkie rady. Chciałabym poznać opinię uczestników, zanim jakąś wybiorę. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Na początku zaznaczę, że jestem seniorem, jednak użytkowanie internetu nie jest dla mnie żadną nowością. Jestem samoukiem i do wszystkiego doszłam sama, nie musiałam prosić wnuków o pomoc. Szybko pojęłam zasady działania komputera i wkroczyłam w świat internetu. Pamiętajmy,że szkoła językowa w obecnych czasach jest nieodzownym punktem w rozwoju każdego z nas. http://devnet.gorlice.pl/szkola-jezykowa-otwi era-na-swiat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkyway3
ja mogę Ci polecić https://www.berlitz.pl/, mają bardzo fajnie dopasowany do potrzeb program :] dzięki temu kursowi udało mi się w końcu ogarnąć angielską gramatykę, która totalnie leżała przez kilka ostatnich lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria632

A ja polecam Aj.edu.pl gdzie sama chodziłam na kurs niemieckiego. Indywidualne podejście i elastyczne godzin, do tego maja wysoką skuteczność, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamecki

Nie wiem skąd jesteś, ale szkoły profilingua to bardzo dobre miejsce, żeby nauczyć się angielskiego czy jakiegoś innego języka. Mają bardzo dużą sieć w całej Polsce, bo powstały z połączenia Empik School i Profi-Lingua. Także możesz sobie wejść na ich stronę i sprawdzić ofertę. Ja jestem mega zadowolony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraszkola

A mogę tam zapisać swoje dziecko, czy mają tylko kursy dla dorosłych. Pytam, bo nie stac mnie na szkołę dwujęzyczną, a poziom w podstawówce córki jest taki sobie i nie chcę, żeby już na starcie miała jakieś braki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat

kraszkola oczywiście, że możesz! nie wychodzi to jakoś super drogo. Mój syn do nich chodzi już 2 rok do profilingua, jest totalnie zachwycony, dzieciaki nie uczą się z samych podręczników, tylko tez za pomocą zabawy z wykorzystaniem wszystkich zmysłów- śpiewają, tańczą, rysują. dla dzieciaka, ktory ma problem ze skupieniem się to jest naprawdę idealne rozwiązanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissa

W Warszawie choziłam do Pi School – szkoła jak dla mnie rewelacyjna, można wiele się nauczyć, dowiedzieć a do tego atmosfera panujaca w grupach tylko sprawia, że chce się tam chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za porządną szkołą językową, w której pracują osoby potrafiące nauczać. Ja osobiście mogę wam polecić szkołę kredkowski.pl, która znajduje się we Lwówku w województwie wielkopolskim. Tam nauczycie się angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego i hiszpańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×