Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to możliwe

czy to mozliwe? martwie sie...

Polecane posty

Gość czy to możliwe

czy mozliwe ze na usg gin stwierdzil brak ciazy 5 dni po planowanym okresie a ja jestem w ciazy? kazal nie czekac na okres, przykleic plaster odrazu tak zrobilam od usg minal tydzien a ja mam mdlosci i wymioty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie masz pewnosci idz prywatnie na usg gdzie indziej - na forum nikt nie stwierdzi czy jestes w ciazy czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to możliwe
no pewnie ze nie ale czy sam fakt jest mozliwy o to mi chodzi? a co za roznica czy prywatnie czy panstwowo skoro sprzet taki sam... chodzi o sam fakt czy usg nie wykryje ciazy np 2 tyg nie wiem ile tyg jak cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to możliwe
jak to nie stwierdzi?? siostra mi mówiła ze jak wejdę tu na forum i przyłożę palec do monitora to będzie widac na monitorach innych ludzi na forum czy jestem czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to, ze pryatnie przyjma Cie od razu - nie bedziesz czekac i miec watpliwosci - a 2i wynik Ci rozwieje watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u jakiego gina byłaś???? tak wczesnej ciązy lekarz nie może stwierdzić, bo jeszcze nic nie widać..tylko badanie krwi może wykluczyć bądż potwierdzić ciążę na 100%. Takie badanie możesz sobie zrobić w każdej chwili, nie trzeba skierowania , koszt ok. 25 zł....ZMIEŃ GINEKOLOGA!!!!!! i idź dla pewności na badanie beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym , chyba zarówno plastry , jak i tabletki zaczyna się stosować oD PIERWSZEGO DNIA CYKLU, czyli wtedy kiedy zacznie się krwawienie, ewentualnie później, NA PEWNO nie przed rozpoczęciem miesiączki, jak coś to powinien n ewentulanie przypisać Ci luteinę , ona albo wywołałaby okres, a jeśli jesteś w ciąży to podtrzymałaby ja u jakiego szrlatana TY byłaś???? i po co przykleiłaś ten plaster- lekarz nie ma monopolu na wiedzę, jak miałąś wątpliwości to trzeba było iść do innego gina...jejku dziewczyny, dlaczego nie myślicie idż na betę.. a mam pytanie - czy robiłąs w ogóle test sikany????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to możliwe
wiecie dzien przed ginem robilam test wyszedl negatywny usg panstwowo tez mam od reki moge isc dzisiaj nawet usg powinno wczesniej widziec pecherzyk chociaz... nie wiem juz a moze sie zle czuje od plastra a przy poczatku cyklu tak bywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to możliwe
wiesz okazalo sie czy cykl sie przestawil ze jak mialam miec okres to mialam dni plodne powiedzial mi to z usg sama tez widzialam po sluzie ja bralam plastry rok takze byla przerwa w cyklu na miesiac i kazal wrocic wlansie nie czekajac na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powtarzam...usg nie wykryje tak wczesnej ciąży... dopiero od 6 tyg. cos widoać i to nie zawsze " co za glupota!!! ja bylam na usg w 4 tyg i juz bylo widac pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to możliwe
wlasnie ja bylam w 5 tyg to juz bylo widac :) jedno dziecko mam planowane ale drugiego nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×