Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

falea

fotelik - mam pytanie

Polecane posty

Witam! Był niedawno na forum temat o fotelikach, w którym mamy skarżyły się na farbującą tapicerkę. No i mam pytanie jaki to był fotelik i jaki kolor. Niestety nie mogę go znaleźć, a tam z tego co pamiętam były cenne uwagi na temat fotelików. A pytam, bo chcę kupić fotelik, córa waży ok 12 kg i zastanawiam się nad wyborem. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe lilly 25
ja ci pomoge:) popierwsze kup fotelik do 25 kilo, starczy na dluzej! moja tez wazy 12 kg i taki mamy, kup taki zeby byl szeroiku zeby dziecko sie w nim nie cislo np grubiej ubrane, mi sie podoba ten pierwszy ale zaraz podesle linka jaki kuzynka ma i mi tez sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny, ale czy można go rozłożyć, przynajmniej do pozycji półleżącej? Córa często śpi podczas jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, fajny ten który chcesz kupić. A ile kosztuje? Bo nie dojrzałam ceny. okokokokokokoko mogę wydać max 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeździmy dosyć często, teraz czeka nas długa podróż, a dziś się okazało, że dziecię mi wyrosło i nie da się zapiąć :) Więc muszę szybko kupić nowy. A jak ktoś chce to mam do sprzedania taki od 0-9kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja zapytam
jeszcze nie urodziłam, ale to już zaraz :) czy te pasy w foteliku dla noworodka mają być w tych dolnych otworach czy w górnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ze względów bezpieczeństwa poleciłabym ci jakiś inny. Ale ogólnie tak. Lepiej do 18kg, dziecko naprawdę długo jeszcze w nim pojeździ. A im mniejszy przedział wagowy tym bezpieczniej. Ramatti robi niezłe foteliki: http://www.allegro.pl/item792451395_fotelik_samochodowy_ramatti_venus_tylko_3szt_w_wa.html Jeśli sie nie boisz kupić używanego, ja bym raczej odradzała, to za około 250 zł możesz kupić Maxi Cosi Priori, który wychodzi całkiem nieźle w testach. Najlepiej by było jakbyś się przeszła do jakiejś hurtowni, przymierzyła, że się tak wyrażę dziecko do fotelika i popytała sprzedawcy. Odradzam b. tanie foteliki. Ale prawda taka, że lepszy fotelik niż jego brak. Ale popatrz sama na żywo, jak materiały, jak jest montowany itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja zapytam
dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziekuję, i chyba faktycznie najlepiej będzie jak pojedziemy do sklepu i przymierzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jak jest dobry sklep (radzę nawet hurtownie bo jest większy wybór) powiedzą wam, które wracają jako wadliwe na gwarancji itd. Co sami klienci mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×