Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grochem i jajkiem pierdzący

cena rozwodu

Polecane posty

Gość grochem i jajkiem pierdzący

ile kosztuje rozwod, jedna sprawa bedzie mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza kredycik
zaciagnac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak trafiłes na zołzę
to wszystko co masz i jeszcze trochę. W sprawach rodzinnych sady są skrajnie nieobiektywne i stronnicze. Najlepiej odrazu weż adwokata i to najlepszego w tych sprawach w okolicy. Inaczej przegrasz i to z kretesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochem i jajkiem pierdzący
ALE JA SIE PYTAM O CENE A NIE O TO CZY TO DROGIE CZY TANIE :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już rozwiedziona
zależy, jeśli jesteście z mężem w 'normalnych' stosunkach i się dogadacie, kupicie tylko znaczki w sądzie a na samej rozprawie nie musicie nawet korzystać z pomocy prawników ( to oni tyle kosztują) jak pamiętam znaczki sądowe za rozwód jakieś 600 złotych , natomiast jeśli sprawa jest bardziej skomplikowana i w grę wchodzi walka o dzieci lub majątek czy orzekanie o winie - radze mieć dobrego prawnika i tu już zależy jak się ceni, znam takich co za rozwód biorą 3 tysiące (niezależnie ile spraw będzie w cyklu całego postępowania sądowego) i takich za 15 tysięcy, i jeszcze jedno, podstawa szybkiego rozwodu (oczywiście jeśli wcześniej dogadasz się z drugą stroną co do podziału majątku lub chcecie rozwód bez winy lub wina jest tak oczywista, że nie trzeba jej udowadniać setką świadków i dowodów) to dobrze napisany pozew, i tutaj nie radzę korzystać z przykładów w gazetkach typu Claudia pokazywanych:) tylko pójść do prawnika , nie musi z nami być w sądzie ( a więc za to już nie zapłacisz) tylko napisze papier :) w przypadku pytań, wątpliwości pisz- chętnie pomogę :) i wiecie co? rozwodnicy nie są ludźmi gorszego formatu! nie jest jednak tak źle z naszym społeczeństwem :) w trakcie i już po rozwodzie nie spotkałam się z żadnym złym traktowaniem, może dlatego że w dużych miastach w tej kwestii jest łatwiej...pozdrawiam kobiety przed, w trakcie i te już po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochem i jajkiem pierdzący
CZESC DZIEKI ZA WSKAZOWKI, ALE JA JESTEM FACETEM A JAK DO KOBIETY PISZESZ :) ALE DZIEKUJEZA CENNE WSAZOWKI. MI SIE WYDAJE ZE 1 SPRAWA JAK ZGODNI JESTESMY, POJEDNAWCZA TO PRZEZYTEK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduj
00 zł złożenie pozwu (bez orzekania o majatku, bez podziału-chyba) jak się odbedzie rozwód po 1. sprawie to Połowe ci oddadją!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduj
600 znaczy ;) minus ew. połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwód
kosztował mnie przed pierwsza sprawą 360zł. A po drugiej płaciłam ja i moj eks po równiez 360 zł.rozwód bez orzekania o winie bez podziału majatku. A i jeszcze jedno, sad guzik obchodziło ze jestem bez pracy,płacic i koniec inaczej sprawy nie ma i odnowa w kolejce.ale to było w Poznaniu, wiec wiadomo, pyrusy cyntusie i chca zarabiac na wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale teraz
samo złożenie pozwu kosztuje 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarówno
w Pyrlandii i poza nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w tym roku składałam
pozew o rozwód z orzeczeniem winy męża. Złożenie pozwu kosztowało 600 PLN. Do tego 75 złotych kurator (przychodzi obowiązkowo jeśli jest małe dziecko) i 2000 PLN adwokat. Podział majątku zrobiliśmy wcześniej, rozwód był na jednej rozprawie. Eks mi zwrócił 1050 PLN, bo tak zasądził sąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka74
Możecie mi wytłumaczyc jak jest różnica między orzeczeniem o winie a bez winy? Ja nie pracuję, mąż pracuje, ja składam pozew.Chcę otrzymac rozwód jak najszybciej i bez komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiutka 43893843
o czizusie chrystusie i najswietsza maryjo panno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek.W
Ok.Czy place w okienku Sądu czy kupuje znaczki w Sadzie i je naklejam na pozew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkacotutajmieszka
Co to się dzieje naokoło same rozwody w mojej rodzinie już 4 były w tym roku a niedawno sie żenili takie huczne wesela mieli... Ja też porozwodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×