Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

załamana8888

Czy można zajsc w ciąże w czasie okresu ??

Polecane posty

hejka:) kobitki czy mozna zajsc w ciaze w czasie okresu tzn chodzi mi o 5- 6 dzien) przy cyklach 27 dniowych eh:(:(:( mysle ze nie ale wszystko jest mozliwe :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak zaszlam wiec wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika8796
hej , nie mozna zajsc w ciaze podczas okresu ja sie kocham w kazdy okres i to do konca i jakos w ciazy nie jestem . Naprawde rzadko ludzie wpadaja podczas okresu a czasem sobie tylko wmawiaja ze wpadli podczas miesiaczki .Najwyzej ze masz 21 dniowe cykle to wtedy masz dni plodne odrazu po okresie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.......................
jasne że można ja tak zaszłam... jetsem teraz w 26 tyg :) liczyłam płodnie ni epłodne by zajsć a tu okazało sie ze podczas okresu sie udało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh4uy5
Nie można...w cyklach 27 dnowych owulacja mam miejsce w 12 dc...a skoro stosunek bnył w 5/6 dc to plemniki musiały by żyć 6/7 dni by mogło dojść do zapłodnienia...niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg specjalistów NPR pierwszych 5 dni cyklu jest niepłodnych, ale już 6 dc jak najbardziej można zajść w ciążę. Wszystko zależy od tego jak długie masz cykle i na który dc przypada Ci owulacja - max. przeżywalność plemników to 6 dni, a komórki jajowej 48h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a gdy jest sie w 17 dniu cyklu przy cyklach 28 dniowych ??? czy któras z was zaszała tak w ciaze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
No, ale weźcie pod uwagę, że nigdy nie wiadomo, ile będzie trwał dany cykl. Nawet jak się ma regularne, z jakiegoś powodu owulacja może się przesunąć, niekoniecznie do przodu. Dlatego właśnie nie warto polegać na kalendarzyku. Są to bardzo rzadkie przypadki, ale po co ryzykować, skoro się nie chce mieć dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja:P:P:P ajak to jest ze mna u mnie chyba sa wieksze szanse ??? bo wiem ze szanse zawsze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×