Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mariaswierz

ostatni tydzien mojej pracy?

Polecane posty

Gość mariaswierz

Nie przypuszczałam, iż będę w tym miejscu się wypowiadac ale tylko w ten sposób mogę z Wami się pożegnać i podziękować za wspaniałą współpracę. Rozstanie trochę mnie zaskoczyło i nie miałam możliwości zrobic tego wcześniej:-). Minione dziewięc miesięcy było dla Was okresem wielu zmian, których często byliście inicjatorami. Dla mnie praca w sieci Boti była spotkaniem bardzo szczerych, będących sobą, otwartych i bezpośrednich ludzi. A przede wszystkim, w dużej części osób z bardzo dużym zaangażowaniem wykonujących swoją pracę. Dziękuję, że wspólnie z Kierownikami Regionalnymi oraz Wami udawało się zrealizowac wiele pomysłów. Dziekuję za pytania, często odważne, dociekliwośc i tą wspaniałą aktywnośc podczas szkoleń, która pozwalała mi rozwijac skrzydła, inspirowała i bardzo motywowała. Zawsze były dla mnie bardzo miłe Wasze opinie co powodowało, że praca ta dawała mi dużo satysfakcji. Chciałabym odejść z poczuciem, że dla Was ten czas był również wartościowy. Że moja energia, praca, to co przekazywałam było i jest Wam pomocne w Waszej pracy. Szczególnie chciałabym podziękować Justynie Kozielewskiej za niesamowitą cierpliwośc i pracowitośc Dziewczynom „Kaśkom” pracującym podczas kiermaszu w Lubinie Tesco, którym nie schodził uśmiech z twarzy – choc ja do tej pory mam ciarki na wspomnienie nocy spędzonych z Wami nad porządkowaniem tego pobojowiska. Ewie z Gdyni Ires za to jak prowadzi swój zespół, Malwinie z Braniewa, Milenie ze Strzelec Oplskich, Ewie Błszczyk, dziewczynom będącym na otwarciu w Jastrzębiej Górze za ogromną pomoc w dopracowaniu szczegółów prezentacji, Ewie z Zachodniej w Łodzi – za wyprowadzenie tego sklepu z ruiny, dziewczynom, które przygotowały super prezentację dotyczącą sprzedaży kosmetyków, która mnie urzekła. Pozdrawiam Rydzówkę czyli Anetę z rydzowej w Łodzi, Wiolę Tomczak z Nowej Soli, Kasię Koszerną z Warszawy Tesco (był moment załamania?), Anie Gadomską z Działdowa i Kierowniczkę ze Środy ( trzymam za was kciuki – będzie dobrze). Kierowników Regionalnych „kocham” wszystkich równo – każdego jest za co kochac i bardzo będę tęsknic za zespołem jakim jesteście. (PS. Kto ma zdjecie z Jastrzębiej Góry jak trzech kierowników regionalnych trzyma na rękach złowioną okazałą Syrenę - 157cm długosci?:-)) Maria Świerz – Dekorator sieci Boti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×