Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja pomogę ci na.l

czy dobrze go ubrałam na jesienne spacery?

Polecane posty

Gość ja pomogę ci na.l

pomóżcie mi , nie chcę przegrzać synka. raz ubrałam tak: śpioszek z bluzeczką.Na to dresik spodenki i bluzeczka na zamek z kapturem . i przykryłam grubym misiowym kocykiem. czapeczka tez była. mam teraz plan wyjąć kombinezon z kapturem z polarka i nie wiem czy nie będzie mu zagorąco jak naśpioszki, ten dresik dam kombinezonik i tez okryję go kocykiem. jakprawidłowo go ubrać? a możejak ubiorę kombinezon to tego dresiku nie ma sensu zakładac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy bo nie wiem
"śpioszek"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pomogę ci na.l
jak mróż to siedzę w domu pewnie No mam kombinezon z polara puchowy taki dosc gruby i wtedyg o założe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pomogę ci na.l
spioszek to takie rajstopki ze stopkami zapinane na ramionkach + bluzeczka lub body lub kaftanik do nigo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malego Danielka
A nie za cieplo przypadkiem? Moj synek ma 2,5 miesiaca i ubieram go tak: spodnie, skarpetki, body, bluza lub bluzka z dlugim rekawem, buciki (takie a'la kapcie materialowë), kurtka i gdy jest ponizej 10 st C to zakladamy cienka czapeczke. W wozku przykryty jest kocykiem. Chcesz mu juz teraz zakladac spiworek? A w co go ubierzesz zima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinezon ??? nie no nie przesadzaj jest ok 10 st wiec jak go ubierzesz w ciepły dresik przykryjesz kocem ciepłym a i polecam połozyc pod pleckiki tez kocyk cienszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jezdzi w rozpietym do pasa spiworku przymocowanym do wozka,ale na sobie ma body z krotkim rekawem, spodnie, skarpetki, bluzke cienka z dlugim rekawem i sweterek bawelniany, czapki nie zakladamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, z tm dresem i kombinezonem mocno przesadziłaś, ja ubieram synka jak Mama Danielka, ale jest starszy. Takiego malucha chyba bym podobnie ubrała, jak już bardzo musisz mu więcej założyć to cienkie rajstopki pod spodnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×