Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polna dama

te ostre włosiska!!!

Polecane posty

Gość polna dama

proszę o radę mój problemik polega na tym,, że podczs stosunku i innych takich :)igraszek włosy łonowe partnera podrażniaja moją CI****kę. Jego włosy są tak ostre, że albo po stosunku, albo nawet już w trakcie zaczyna wszystko szczypać i staje sie nieprzyjemne:( o miłym zakończeniu nie ma co w takich warunkach wspominać.......... co robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna dama
no właśnie to nie jest rozwiazanie, bo włosy odrastają , kłują jeszcze mocniej i dopiero masakra gotowa.. wsztstko już przećwiczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna dama
dzieki za życzonka- pewnie sie spełnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz kupic
dobra odzywke i inne kosmtyki do wlosow suchych, niech sobie myje odzywia, kladzie maseczki, moze po jakim czasie bedzie cie smyral soft lokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna dama
heheh no ładnie, jeszcze do fryzjera / ki na zabiegi go zapisać:) ale poważnie to nie jest przyjemne . bo boli, piecze i jest bleeeeeeee, o pozycji na jeźdźca mogę zapomnieć, bo dosłownie ranki sie robią strasznie utrudnia nam to spontan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniszczyć mieczem świetlnym Obi-wan-kenobiego Niech moc będzie z Tobą i na zarośnietą stronę mocy uważaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest rozwiazanie
Przestan golic cipe. Proste co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu że jak nie odpali kosiarki, to nici z ciupciania! Partnerzy powinni mówić sobie wszystko prosto w oczy. Zapytaj: Golisz? Albo wypierd***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×