Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość żona klona
niech na tym cafe siedzi jak najdłużej toż zwierzę w pościeli.Będe miała spokój przynajmniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja siedzę w domciu
opalam łydki świeczkami a nie lepiej golić??:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, mam dobre wieści. W piątek przyjdzie wiosna. Sprawdzone & potwierdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej. Nie można wykluczyć, że to są moje córki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon_ podejrzewasz że to styl pisania Twoich latorośli? :D Mam nadzieje, że w przedszkolu nie ma komputerów dostepnych dla dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Starzy jesteśmy wtedy, gdy większość ludzi wolałaby, żebyśmy już nie żyli" Wiliam Wharthon Niedawno cytowałem to Przerwie. Nie sądziłem, że jeszcze mi się przyda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na kogoś, kto ma setkę , dobrze sobie radzisz z klawiaturą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy specjalnie nie martwił mnie mój wiek. Kryzys wieku średniego okpiłem sprawiając sobie psa wymarzonej rasy. :classic_cool: Jedyne co daje mi się we znaki w związku z wiekiem, to bezustanny brak czasu na wszystko. Po prostu doba wydaje się być coraz krótsza. Z tym nie mogę sobie poradzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniał mi tekst Ala Bundy'ego: "to nie powód by rozkopywać groby" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klon- widzę, że oglądasz bardzo życiowe seriale. Czy przejąłeś nawyk Alla...? Chodzi mi o ten gest ;) gdy siedzi na kanapie przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:08 [zgłoś do usunięcia] ale to oznacza Leniwiec że jesteś kołem zamachowym w swojej firmie , okrętem flagowym bez którego wszystko się sypie To znaczy tylko tyle....że jestem świetna w wynajdywaniu błędów innych...i dlatego to ja mam przydzieloną kontrolę nad współpracownikami :O Zdzira....no staram się nie dawać....ale czasami to szlak człowieka bierze :O Klon....sądzę, że byś żałował tej zamiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telewizja ? W zeszłym tygodniu pozwoliłem sobie na dwugodzinny luksus obejrzenia "Forresta Gumpa" i tyle. Odkąd pies rozgryzł na drobne kawałki naszego pilota od telewizora, a ja stanowczo odmówiłem zakupu nowego, kwitnie nam życie rodzinne i dzieci podniosły swoją średnią ocen :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłoby już znęcanie się ;) Len nie myśl sobie znowu, że Cię ignorujemy. Po prostu nie chcemy przeszkadzać Ci w pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie właśnie wszyscy wydzwaniają i pytają, czy jestem bardzo zajęty. No bezczelni po prostu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon_ bezczelność :classic_cool: Uciekam. Od razu napiszę, że jutro i w czwartek mnie nie ma, żebyście nie pytali co się ze mną dzieje ;) Milego 🖐️ Ps. Leniwcu widzisz jak Cie cenią w pracy. Gdyby nie Ty, boss dawno by sie załamał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Leniwiec jest ceniona zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, czyli na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec, spójrz na to w ten sposób: jesteś założycielką najbardziej zajebistego topiku na kafe. Nawet jeśli już nic więcej w życiu nie osiągniesz to i tak przejdziesz do historii Internetu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×