Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość po co? i tak zapomnisz
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stęskniłam się, mam jej coś ciekawego do powiedzenia :D Chollerka- orzechy włoskie zapobiegają sklerozie. A ostatnio gdzieś czytałam, że seks analny może prowadzić do zaników pamięci :D:D:D:D:D:D:D:D:D Czego to ludzie nie wymyślą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześledźmy twój tok myślenia O'range: Przesłanka 1: Jestem kobietą Przesłanka 2: Jestem gejem Przesłanka 3: Jestem spamerem Wniosek: Jestem spamującą lesbijką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwarta możliwość
jesteś spamerem i trollem klonie,zadowolony jesteś z tego co dzisiaj rozpetałeś na degeneruchach? Ciesz się póki możesz i zapamiętaj sobie : nic w przyrodzie nie ginie :) Uważaj na przejściu dla pieszych ,licho nie śpi i ponoć złego nie bierze ale przecież od każdej reguły są wyjątki 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle, to nie mam pojęcia o czym mówisz, ale cieszę sie razem z tobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawiłam sie w Rutkowskiego w spódnicy ;) prześledziłam tamten topik, a konkretnie Twoje 3 wpisy i nie widzę, żebyś nabroił :O W takim razie stwierdzam, że masz wielbiciela, który niesmiało i nieumiejętnie stara sie zwrócić Twoja uwagę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta O'range ma obsesję na moim pukcie. Nie jest obiektywna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze buziaki też już dostajesz. Całe szczęście, że nie z języczkiem ;) nie wiem czy zniosłabym to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niesmiało i nieumiejętnie stara sie zwrócić Twoja uwagę " Tak, właśnie groziła, że rozjedzie mnie samochodem. Myślisz, że da się przejechać samochodem kafeteryjny projekt ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tygodni próbuję ją spowokować do dłuższej wymioany zdań, a tu proszę: wystarczyło puścić trzy posty na topiku dla D. Teraz przynajmniej wiemy gdzie ją wychodowano :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcza lub pomarańcz --> rodzaj żeński. Płeć: nieokreślona Hobby -- zabawa w doktora Hannibala Lectera. Pewnie widział "Milczenie owiec" ze 30 razy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad ta pewność, ze to "ona" ? Wystarczą moje osobiste złudzenia. W końcu ja też nie istnieję naprawdę. Jestem tylko kafeteryjnym projektem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest - zaspalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ tusz do rzes spadl mi za kibel i za cholere nie moge go znalezc:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×