Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Miał być ciepły. Wiatr jest jeszcze trochę niedopracowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYSYLALAM WIERSZ I WYGASLA MI STRONA, CALY POSZEDL SIE GRYZC 😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie no, bez sensu, nie odtworze tego:(:( Cholerka, wszystkiego najlepszego🌼 ale ja Ci tu jeszcze dzisiaj cos zgotuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a teraz sie chwal co dostalas dzisiaj rano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bedzie dzis impreza?:classic_cool: przypomnialas mi wlasnie, ze za 3tyg moj P. tez ma urodziny:o a ja odwieczny problem z tym, co mu kupic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelcu 🌼 leniwcu 🌼 to najlepsze wykonanie "sto lat" jakie widziałam. :D CO prawda nie mam głośników, ale to co widziałam mówiło wszystko :classic_cool: zdzirka pewnie, ze bezie impreza :classic_cool: Będziemy z M i chollerkami oglądać wieczorem "czerwonego Katurka" na polsacie i objadac sie popcornem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka --->Ciekawe, twoje imprezy wyglądają idnetycznie jak moje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec ---> Cieszy mnie myśl, że przykładasz się ostanio do pracy. Ostatecznie z twoich bieżących składek będzie niebawem wypłacana moja emerytura :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej doceniam twój gest ;) Udanego weekendu. Ja jeszcze jadę pograć w kosza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
yyy, nie po prawej tylko na dole. No, to gniazdko, artykul ciagle sie przemieszcza:classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, po trzecim ziewnięciu wszyscy się na nią rzucamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×