Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość ladacełe kosmatełe
namiar praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powiedz kto to pokazywał swojego szefa w biurze jak siedział na podłodze bezradny w składaniu mebelek biurowych.Był niezły ubaw z tego.Te fotki z komórki były Uśmiałem się jak diabli " TO JAAAA TO JAAAA TO JAAAAA :D:D:D:D:D:D:D "to do szczęścia brakuje jeszcze chollerki i PZU" ok, w takim razie przyszłam przywitać się z Widelcem, Duchem, Levviatanem, Ladaco, wszystkimi orange 🖐️ i sobie idę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe
cześć julk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe
sam pieniędzmi sra a szklanka 4 złote miał oddać i nie oddał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe
ale szwagra to już ni mosz i zapamiętaj to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe
przerwa informacyjno konserwacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Adonis przypomniał mi o tej sytuacji z Krzesimirem hahaha.... niezłe czasy to były... może narzekałam trochę Wam tutaj na niego, ale to dobry chłopak jest :) i lepiej się z nim pracowało niż z babami :P To już pół roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girdisapearing
Hej dziewczyny polecam Wam nowy portal jaki wchodzi na rynek, mianowicie ofeterie.pl - ruszaja niebawem, w ich ofercie beda usługi podobne do usług groupona, siłownie, baseny, kosmetyki, ciuchy, kosmetyczka, fryzjer Na start proponują OGROMNE znizki, nawet do 90%. Aby nie przeoczyc dnia kiedy ruszaja zachecam Was serdecznie do polubienia ich na facebooku, by na biezaco byc z informacjami, oto link: www.facebooka.com/ofeteria Pozdrawiam i "do zobaczenia" na zakupach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzesi jeszcze pracuje, ale nie pracuje już wiele moich znajomych :( Same szuje zostały :O Nowy pan prezes co mu słoma z butów wystaje punktuje pracowników za kablowanie :D przy czym, jak ktoś doniesie sam na siebie dostaje największe uznanie buahahaaa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nie kabluje :P no a na moje zwolnienie złożyło się kilka czynników niezależnych ode mnie. Wyobraź sobie że dzień wcześniej pan prezes powiedział mi że jestem świetnym pracownikiem, bardzo dobrze nam się współpracuje i oby tak dalej :D a dnia następnego wręczył mi wypowiedzenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk - tak sądzę że nieważne co wymyśle to jesteś w takim wieku/tak zboczona że wszystko będzie dla ciebie nagrodą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi obraziłam się na Ciebie, po 1 - jestem od Ciebie młodsza, po 2 - nie jestem zboczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz mi moja fantazja jest bujna :P a jeśli klapsy dla ciebie to nie kara to już jesteś w takim wieku w którym wszystko może być dla ciebie podniecające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mu miałam wyjaśniać? To że nigdy mnie nie lubił i trzymał mnie szukając w międzyczasie haka? Którego oczywiście nie znalazł więc musiał zwolnić mnie z winy pracodawcy. No a ja poszłam do sądu :) Już jestem po 1 rozprawie i z tego co widzę moje jest na górze :P A ten koleś to jest taki głąb że zwalnia wszystkich po kolei, ja byłam pierwsza :( Oczywiście przyjmuje swoich, ale w rok czasu zadłużył firmę na 700 tys, przy czym na koniec roku 2009 było ok 400 tys zysku a on jest prezesem od lipca 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi skoro klapsy w wieku 23 lat są dla Cie karą, to powiem tak: słodka dziecinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×