Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

przemyślałam sobie, do policji wołami mnie nie zaciągną :O chociaż i tak pewnie już dawno mają osobę na to stanowisko, a konkurs zrobili tak dla picu :P Ale jest jeszcze stanowisko wolne w playu :P pracę miałabym pod nosem... ciekawe tylko jakie zarobki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
France...nie malucha a Hondę :P widelec...ale jak Strażnikom powiem, żem kumpela od serca niejakiej jullki...to potraktują mnie jak Celebrytkę i bez gadania przepuszczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Leniwiec... jakby to powiedzieć.... jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :P a tak na serio... to trzeba najpierw przeliczyć siły na zamiary. Teraz mamy golfa, którego też mamy zamiar sprzedać bo i tak przerzuciliśmy się na starego poczciwego fiata :) Więc nie ma sensu żeby tak stał... a bmw nie mamy już prawie 2 lata 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiacior jest the best :classic_cool: ostatnio wiozłam o 1 w nocy koleżankę na pociąg, pech chciał że fiacior nie odpalił 😭 dobrze że sąsiad zjawił się na parkingu i trochę nad doprądził :classic_cool: ale i tak na pociąg nie zdążyłyśmy, jakby kutwa konduktorowi zależało 2 minuty poczekać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×