Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona-slask

ściereczka z mikrofibry

Polecane posty

Gość ona-slask

witam.. chciałam się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat ściereczek z mikrofibry:) To,że są one bardzo dobre, już wiem od dawna, ale zawsze kupowałam te,które kosztowały ok 10-12zł (np. jan niezbędny), byłam ostatnio na zakupach w Carrefourze i kupiłam takie z firmy GROSIK, kosztowała niespełna 2zł. jakość taka sama, a cena o wiele niższa(nawet nie wiem czy jakościowo nie lepsza), także gorąco polecam, jak dla mnie efekt super. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retg3w5tg
a co z tej mikrofibry mozna miec,jakie sa zalety takich scierek,do czego słuza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindzia
nie ma tojak ściereczka z bawełny. te wszystkie mikrofibry to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z tych z miktofibry bardziej zadowolona niz z bawełnianych. ściereczki,te z carrefoura, mają 3 rodzaje, 1 do szyb i luster 2. do kurzu 3 chyba do mebli, ale pewna nie jestem, bo jej nie mam. Sciereczka czysci bez detergentów, i faktycznie tak jest, z domyciem opalcowanych przez dzieci luster nie mam problemu, beż zadnych płynów, a nawet wody.ściereczki używa się na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjh
ja kupuje w biedronce z firmy stella. taka zólta. super jest 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa kotki dwaaa
Jak dla mnie też z Biedronki ale niebieska zdecydowanie. Żólta jest taksz sztywna . Generalnie polecam z mikrofibry. Ta sciereczką czyszczę baterie umywalki i wanny. Błyszczą sie i można się w nich przejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam tej błękitnej z Biedronki. Odkryłam ją przypadkiem, a teraz widzę, ze jest taka sama, jak te, których używałam dotychczas, tylko... tańsza...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kupuje te sciereczke
firmy grosik i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka2
z biedronki ta zólta jest super. nie widze zadnej róznicy pomiedzy nią a tą z jana niezbednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
ja kupuję z rosmana cena dobra ale głównie używam papierowych ręczników do parapetów, okien,rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekipa sprzątająca :)
we wszystkie produkty do sprzątania zawsze zaopatruję się w internetowej hurtowni chemicznej http://www.to-ma.com.pl/. Zazwyczaj produkty, które są tam dostępne trudno kupić w zwykłym sklepie. Z pewnością są dużo lepsze i wydajniejsze niż te, których reklamy wciąż lecą w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mikrofibra nie najgorsza jednak mało elegancka...jeśli ktoś chce mieć ładne, gustowne ręczniki kuchenne powinien zdecydować się na bawełniane; można też uszyć samemu, to naprawdę niewiele pracy, tutaj macie fajne inspiracje domowyazyl blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze goowno jakie mialam w rekach. nic nie zastapi starych poczciwych bawelnianych scier. stare bawelniane podkoszulki sa w tym niezastapione. ja osobiscie uzywam tylko tej czesci od pach w dol, gore wyrzucam. a te sztuczne swinstwa mozecie sobie w doope wsadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikrofibra najlepsza nie wiem jak mozna sprz starymi podkoszulkami np kurz scierac przeciez wszystko sie unosi i osiada z powrotem z mikrofibra tego noe ma pamietac jedynie nalezy by prac jedynie w proszku bez dodatku plynu do plukania bo wtedy nie wchlaniaja wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×