Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiakczek

28.10.2009 Musze coś ze sobą zrobić -15kg

Polecane posty

Gość czekoladowa22
kasiakczek mogę dołączyć? mam spore problemy z wytrzymaniem na diecie bo jestem bulimiczką, a teraz już raczej kompulsywnym żarłokiem, ale spróbuję... mam 22 lata, 177cm, nie wiem ile ważę i nie chcę wiedzieć bo skończy się to histerią, zależy mi na wymiarach i jędrnym ciałku ;) Na razie dieta MŻ, potem pomyślę może o south beach, serum termoaktywne eveline i ćwiczenia (dziś tylko 5min na brzuch, ale zawsze coś) Późno dziś wracam z uczelni ale jutro napiszę, czy nie spieprzyłam :) Sue*O* jak się robi gotowane pieczarki? nigdy nie jadłam kasiakczek po co solarium i fryzjer przed schudnięciem? a po to, by czuć się bardziej atrakcyjna, co daje większą motywację (w moim przypadku przynajmniej) pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos rozsądkuu
Odnośnie tego fragmentu: "CZy nie jest wam przykro kiedy widzicie dziewczyne szczupłe, ładne poprostu widać ze zadbane cieszące się życiem." - Nie jest mi smutno, bo one tego nie mają jako dar od Boga, tylko się po prostu nie zapuściły. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa22
zgadzam się z głosem rozsądku. z tym, że jednym łatwiej przychodzi utrzymanie takiego wyglądu, inne muszą nad tym bardziej popracować i pilnować się. ale da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czekoladowa i Głos rozsądku dziękuje za wypowiedż " Nie zapuściły się" wiesz jednemu łatwiej drugiemu trudniej a znam i takie co kolacje jedzą w Mc Donalds a obiad to snikers i chipsy a ważą 59 kg. Hmm więc to różnie z tym bywa... Ja dziewuszki cały czas trwam na tej swojej diecie i daje rade wczoraj zjadłam grejpfruta gotowaną marchewke pomidora z cebulką mały kawałek gotowanej wołowinki a na śniadanie był jogurt i oręby. No to cóż powodzenia i trzymajcie sie;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ale tutaj cicho... gdzie wy sie podziewacie????????????? U mnie o.k trzymam się dietki no i daje rade mam nadzieje ze u was też o.k pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×