Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

kto chce kupic perfumy

Polecane posty

witam wszystkich:) pisze zeby znalezc osoby ktore maja ochote kupic oryginalne zapachy za ciut mniejsza cene mieszkam zagranica i z tego co widze to przebitka pefrum w polsce jest ogromna, czasami to roznica nawet 100zl chcialam zalozyc konto na allegro ale wlasnie tutaj ludzie mi odmawiali argumentujac tym ze moze ktos nie uwierzyc ze to oryginalne, itp dlatego jesli ktos bedzie chetny to prosze pisac na moj nr gg 44470561 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumy zazwyczaj kupuje sobie w sklepie boots sama teraz korzystam z dolce&gabbana nr 3 :) ja za nie tutaj zaplacilam po przeliczeniu jakies 158zl, sprawdzalam ceny w internecie ile moge zaplacic w polsce i szok, jedna cena to 260, inna to 284zl spora przebitka jak widac zalezy moja droga jaki zapach masz na mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile chcesz za COCO
Coco Mademoiselle Chanel - "setkę " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcnhgmn
lol, ja ostatnio za chanel setke dalam 100zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol za setke to co najwyzej 10ml mozesz kupic;] sprawdzilam ceny w necie to wahaja sie od 350 do 500zl... i dalej lol?:o moze i dalas ta setke ale! zapach jest trwaly? flakonk taki sam jak oryginalny?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxdvgf
oryginalne sprowadzone perfumy :P no ale to trzeba miec znajomych :P a zapach nowy,oryginalny, trwaly :P zreszta prawie wszystkie perfumy moge miec w cenie do 140zl wiec twoja oferta jets malo zachecajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxbvgfn
no w polsce w sklepach moze i nie ma ale da sie zalatwic za 3 razy mniej :P jako biedna studentka musialabym na glowe upasc zeby wydac 400zl na wode perfumowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
500zl a 300zl to jest chyba roznica ale jak kolezanka moze miec i za 140, pomijajac taki szczegol jak chociazby czy zapach jest trwaly i w ogole czy perfumy sa oryginalne, to prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile chcesz za COCO
Agnieszko ale mam prośbę - sprawdź prosze u siebie ile kosztuje i czy w ogóle istnieje wkład ( bo obudowę ) mam, przy czym to nie jest dezodorant !! Woda perfumowana 2 x 50 ml - może są na sztuki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile chcesz za COCO
Pisałam , że mam setke;) Myślałam, że można dostać te wkłady.Dzięki.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she3..
a ja chcialabym chanel chance 50ml i versace crystal noir 50 cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×