Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bianka7777

kariera po admnistracji,pomysły??

Polecane posty

Gość Bianka7777

Jestem studentką admnistracji,1 rok magisterskich studiow uzupelniajacych,dziennie,na Uniwersytecie. Jakie zawody ,najlepiej prawnicze/około prawnicze można wykonywać po admnistracji.Uwilebiam prawo,ale isc na kolejne studia na 5 lat to przegiecie. Mam prace w Urzedzie zapewnioną,pracuje tam juz od 2 lat,ale za 2 tys to ja dziekuje.Poradzcie prosze,bo nie mam pomyslu na siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellla
2 tys. w urzędzie? Powinnaś być bardzo zadowolona,bo właściwie co chesz robić? Prawnikiem nie jesteś, więc głównie możesz pracować przy prawnikach, np.w kancelariach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/jajko2009
Może pozyskiwanie środków z UE?Zorientuj sie jakie trzeba miec kwalifikacje żeby sie tym zajmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slcjfwodihg
z takim kiepskim wykształceniem chcesz więcej zarabiać niż 2 tys? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka 777
proszę o konstruktywne wpisy.wykształcenie to nie wszystko,liczy się też doświadczenie i inne kwalifikacje.I nie zamierzam zadowalać się 2 tys ,bo nie po to uczę się tyle lat żeby zarabiać takie pieniądze.Ta Polska to jest jednak jakaś chora.W uk np studia trwaja 2,3 lata (licencjackie) a jak ktoś ma magistra to jest już w ogóle och i ach i może pracować gdzie tylko chce.A w tej Polsce to jakaś tragedia.Dlatego prędzej wyjadę za granicę niż będę pracować za 2 tys.Jestem dwujęzyczna wiec z tym nie mialabym problemu,tyle ,że po tym kierunku to z kolei lipa,bo w końcu uczę się polskich przepisów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka777
tnij.org,dziękuje,o takie wpisy mi właśnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
tez skończyłam administracje i nie miałam na siebie pomysłu:/ a nie chce mi sie siedzieć za biurkiem w papierach 8h dziennie za grosze.I póki co jestem w uk i wykonuje zupełnie inna prace.I nadal nie wiem co z soba zrobić.Tu te studia nic nie dają i nie wiem jak się dokształcić aby tu coś znaczyły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka 777
jusaa,też właśnie zastanawiam się nad wyjazdem.Wiesz czy jest może możliwość zrobienia tam np uzupełniająco prawa po magisterce z adm w Polsce?wiem ze magisterka trwa tam 1 czy 2 lata i prawo nie jest jednolite.Niby UE czyli powinni uznawać nasz studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×