Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie zmartqwiona...

MOBIING NA STAŻU Z UP

Polecane posty

Gość strasznie zmartqwiona...

Jestem na stażu z UP w szkole wiejskiej. Jako jedyna, jestem z miasta. Dyrektorka jest starą panną do tego strasznie zakompleksiona i wyżywa się na mnie. Jej odzywki są poniżej poziomu... np. że moje buty sa taniochą, mam brzydkie paznokcie, jestem nawiedzona, bo prace biore do domu i bardzo się staram. Opowiada wszystkim niewiadomo jakie bzdury na moj temat, nie odpowiada dzien dobry i co dziennie mowi, żebym sie nie starała, bo i tak niedługo każe mi sprzątać szkole, choc jestem tam sekretarka. Nie wiem już co mam robić. Przykro mi i nienawidze tej pracy, choc mimo wszystko bardzo sie staram i jestem dla wszystkich miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zmartqwiona...
Nie wiem co jest z tym forum. Napisalam dlugi post i nic sie nie wyswiatlilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zmartqwiona...
Mam staż w wiejskiej szkole. Jako jedyna jetsem z miasta i skonczylam prestiżowa uczelnie na studiach dziennych/ Dyrektorka (ok.35lat) co dzien mnie upokarza, jest zakompleksiona, nie ma męża ani znajomych i cala zlosc i frustracje wyladowuje na mnie. Jej docinki są poniżej pasa. Np. że moje paznokcie są okropne, buty taniocha z targu, jestem nawiedzona, bo sie staram i pracuje nawet ponad norme. Kazdego dnia mi mowi, zebym sie nie starala, bo i tak niedlugo kaze mi sprzatac szkole. O jej docinkach moglabym pisac bez konca.Nie wiem jak sie bronić. Na każda docinke odpowiadam uśmiechem, bo nie wiem co mam robic. Ale kiedy przychodze do domu jestem zalamana, z mężem mi ise nie uklada, bo mowi ze caly czas tylko narzekam na prace,że powinnam wyjsc z pracy i zapomniec o wszystkim, ale kiedy sie jest 8hdziennie upokarzanym, nie da sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zmartqwiona...
chyba cos sie dzieje z kafe, bo widze że wiecej osób ma problemy i nie wyswietlaja sie ich posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOBIING NA STAŻU Z UP
A ja pracuje w szkole na normalnej umowie i także jestem ofiarą mobingu kobiety 60 letniej, która nie ma męza ani znajomych. Też niby powinnam zapomnieć po opuszczeniu budynku, ale tak się nie da. Dokładnie iwem co przechodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeejzzjj
idz do PUP i poinformuj w postaci pisma dzial stazy i to jest najmepsze rozwiazanie i bedziesz pozneij mogla isc na inny staz nei szarp sie z taka suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedaggoh
taa, 8h dziennie, w szkole, nieźle. jesteś woźną, sprzątaczką na etacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewesddd
nie wiem co sie dziwisz niedorozwoju wyzej staz z PUP to nei staz nauczycielski pewnie jakis sekretariat tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona5
Nie wiem co jeszcze tam robisz?ja na twoim miejscu nie marnowałabym tam ani chwili dłuzej.nie musisz znosić takiego traktowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob tak jak mowi
osoba odnosnie pisma do UP. a babie dogaduj rownie mocno. Nawiazuj do meza, dogadujac jej, nie usmiechaj sie jak Ci ubliza tylko staraj sie odpowiedziec jakas celna riposta. Masz prawo sie bronic. To tylko staz! Znajdziesz lepsza prace. Dogaduj jej odnosnie jej wyksztalcenia, braku meza, stanowiska, ale inteligentnie. byle ja zabolalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×