Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanna23Warszawa

swędzenie ustępujące po podmyciu - czy to infekcja?

Polecane posty

Gość Hanna23Warszawa

Wiem ze poradzicie mi udac sie do ginekologa wiec od razu zaznaczam ze ide w srode i z pewnoscia zapytam go co i jak. Moze jednak ktos juz teraz mi cos napisze na ten temat i ma jakies dowiadczenie. Od paru tygodni odczuwam swedzenie w pochwie jednak TYLKO wtedy kiedy sie nie podmyję. Podmywam się rano, a potem przez 8 godzin nie gdyz jestem w pracy. Gdy wroce robie to znowu i ostatni raz na noc. Czasami jednak po pracy mam cos do zalatwienia lub jakies spotkanie. Wowczas nie podmywam sie dłuzej i juz zaczyna sie swedzenie:( Ustępuje NATYCHMIAST po podmyciu. ZAstanawiam sie czy moze to byc infekcja skoro nie mam zadnych upławów, nieprzyjemnego zapachu.... Czytałam że objawy swiadczace o infekcji baketryjen lub grzybicznej to takie które nasilaja sie po stosunku i NIE USTEPUJA po podmyciu. Czy mozliwe wiec ze i u mnie to cos innego, niegroznego? Ze taka juz moja natura? Dodam ze jestem w 23 tygodniu ciazy. Ostatnia cytologie mialam w 16 tyg. Wtedy tez czasami odczuwałam swedzenie ale nie było w wymazie zadnych bakterii. przepraszam za tak długi opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nie potrafię pomóc
nie wiem, a mocno swędzi ? ja w ciąży myślałam, że mam grzybicę, odczuwałam dyskomfort i miałam wodniste białe upławy, ale gin powiedział, że tak ma być, to normalne może zmień rodzaj wkładek hig. i płyn ? spróbuj używać Lactacyd do podmywania przy infekcji czułabyś przykry zapach i swędziałoby cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna23Warszawa
Myślę że swędzi dość mocno, ale nie tak że nie da się wytrzymać, nie tak że muszę się drapać;) A kiedy podmyję się przechodzi natychmiast. Też myślałam że przy infekcji swędziałoby mimo wszystko, zwłaszcza że podmywam się zwykłym szarym mydłem bo od kiedy jestem w ciąży wszystko mnie uczula. Sama już nie wiem co to. Zapytam w środę tak czy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto sie zdarza ze kobieta w ciazy dostaje zapalenia powiedz lekarzowi jesli masz zapalenie dostaniesz globulki dopochwowe zapalenie nieleczone moze zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to od mydła
szare mydło ma zasadowe ph , a w pochwie ma być kwaśne od mydła cię swędzi... są specjalne płyny dla kobiet w ciąży, Lactacyd płyn ginekologiczny też cię uczula ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez tak
swędziało własnie po tym Lactacyd przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×